معماران خستگی ناپذیر که بی ‌منت خدمت می ‌کنند؛
جهاد همچنان باقی است و جوانانی چه بسا پای ‌کارتر از قهرمانان عرصه دفاع مقدس، اکنون حاملان بیرقی شده ‌اند که نشان زیبای «جهاد» بر آن نقش بسته است.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان از افتتاح درمانگاه ناباروری سطح دو در بیمارستان فاطمیه روز ۱۱ مردادماه خبر داد.
مدیرکل بیمه سلامت استان همدان جزئیات اضافه شدن ۲ دهک درآمدی چهارم و پنجم به جمعیت بیمه سلامت رایگان استان را تشریح کرد.
دبیر قرارگاه حجاب و عفاف همدان به تشریح بخشی از اقدامات این قرارگاه و تبیین برنامه‌های پیش رو پرداخت.
فعال فرهنگی اجتماعی و ورزشی؛
به نظر می رسد شهردار ، رئیس سازمان فرهنگی و برخی از اعضای شورای شهر فرهنگ را فقط برای کسب رای و قدرت مطرح کرده و پس از به قدرت رسیدن فراموش کردند با چه شعاری روی کار آمده اند.
مسئول شبکه جوانان رضوی استان همدان گفت: استان برای سیزدهمین سال افتخار میزبانی ازخادمان حرم امام رضا(ع) را در قالب کاروان زیر سایه خورشید دارد.
سید مجتبی حسینی با اشاره به اینکه مسکن پاشنه آشیل استان شده است گفت: بانکهای عامل قبول کردند که وام ودیعه مسکن تا پایان خردادماه پرداخت شود در حالیکه از ۸۶۰۰ پرونده تاکنون ۲۹۰۰ پرونده وام را دریافت کرده اند.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری همدان؛
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری همدان اعلام کرد: حادثه آتش سوزی در یکی از سوییت های اقامتی دهکده گنجنامه در ساعت ۴:۰۴دقیقه صبح روز سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ماه به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی اطلاع داده شد که بلافاصله سه اکیپ عملیاتی به محل حادثه اعزام شدند.
دبیر مجمع فعالان جمعیت استان همدان
مهدی قاسمی گفت: قرارگاه مردمی جمعیت زیر نظر قرارگاه خاتم فعالیت می کند، تا بتوانیم به کمک این نهاد مردمی در معضل و بحران پیری جمعیت کمکی کرده باشیم.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: از سال ۱۳۹۲ تاکنون ۴۲۸ کاشت حلزون موفق در استان انجام شده است.
رییس شورای اسلامی شهر همدان با بیان اینکه شورا آماده همکاری با جمعیت هلال احمر است، گفت: امید است با ارتباط موثرتر و ایجاد فضای هم‌افزایی در راستای اهداف جمعیت هلال احمر گام برداشته و بتوانیم از ظرفیت‌های موجود مدیریت شهری در راستای اقدامات امدادی و انسان دوستانه این جمعیت بهره بگیریم.
مدیر امور شعب صندوق قرض الحسنه امداد ولایت استان همدان گفت: از ابتدای تاسیس صندوق تا به امروز ۶۹هزار و ۶۳۴ وام به مبلغ ۴۵۶میلیارد تومان به نیازمندان پرداخت شده است.
رییس کمیسیون نظارت، بازرسی و امور اداری شورای شهر همدان گفت: تقویت نواحی و سامانه 137 از موارد تأکیدی این کمیسیون بوده که می‌تواند در رضایت شهروندی موثر بوده و تا تحقق آنها به طور جد پیگیر هستیم.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان بر لزوم بهره‌مندی از ظرفیت کرسی‌های آزاداندیشی در جهت تبیین مسائل جوانی جمعیت در حوزه دانشجویی و قشر جوان و فعال جامعه تأکید کرد.
درآمد و اقتصاد پایدار، مادر شهر است و تنها در صورت وجود زیرساخت‌های درآمدی پایدار است که می‌توانیم انتظار داشته باشیم یک دگردیسی و شکوفایی در شهرداری اتفاق بیفتد.

صفحه‌ها