اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

3. شهريور 1395 - 8:08   |   کد مطلب: 19705
در کمپین تبلیغاتی دونالد ترامپ این شایعه قوت گرفته است که هیلاری کلینتون یک سال بیشتر زنده نیست.

به گزارش صبح الوند به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، جان جگرز، از اعضای اصلی کمپین تبلیغانی دونالد ترامپ، نامزد جمهوری‌خواه ریاست جمهوری آمریکا، پیش‌بینی کرد هیلاری کلینتون ظرف یک سال آینده خواهد مرد. دلیلی که وی برای این ادعا مطرح می‌کند کت ضخیمی است که کلینتون در این فصل از سال می‌پوشد.

جان جگرز این ادعا را در گردهمایی Women4Trump که در میدلبرگ برگزار شد مطرح کرد. هیلاری کلینتون روز یکشنبه سفری تبلیغاتی به نانتاکت ماساچوست داشت و در طول سفر کت نیمه‌بلند ضخیم و شلوار مشکی رنگی پوشیده بود. طبق اعلام سازمان هواشناسی درجه هوا در این منطقه آنقدر نبوده که به پوشیدن چنین لباسی نیاز باشد. از نظر جگرز هیلاری کلینتون بیماری ناشناخته‌ای دارد که نمی‌خواهد کسی از آن مطلع باشد.

 خود هیلاری کلینتون نیز که دوشنبه شب در برنامه تلویزیونی جیمی کیمل حاضر شد بر سر این موضوع با مجری شوخی کرد. حتی مجری برنامه نبض او را گرفت و کلینتون برای زورآزمایی و نشان دادن سلامتی خود در یک شیشه ترشی را باز کرد.

از طرفی در میان ایمیل‌های هیلاری کلینتون که مدتی پیش لو رفت ایمیل سیدنی بلومنتال دیده می‌شد که به وی توصیه می‌کند بیشتر به فکر خودش باشد و خوب استراحت کند.

پیش از این نیز رودی جولیانی، شهردار سابق نیویورک و مشاور ترامپ در مصاحبه با شبکه فاکس نیوز به گزارش‌های برخی رسانه‌ها اشاره کرده بود که "نشانه‌هایی از بیماری" کلینتون، رقیب دموکرات آنها را افشا کرده‌اند. جولیانی معتقد بود هیلاری کلینتون بیماری‌های جسمی متعددی دارد که آنها را پنهان می‌کند.
 

هیلاری کلینتون یک سال بیشتر زنده نیست +تصاویر
 
هیلاری کلینتون یک سال بیشتر زنده نیست +تصاویر

هیلاری کلینتون یک سال بیشتر زنده نیست +تصاویر

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
کنگره ملی8000شهیداستان همدان