اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

2. بهمن 1395 - 23:39   |   کد مطلب: 23552
نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی امروز در دیدار با وزیر آموزش و پرورش مطالبات فرهنگیان استان آذربایجان شرقی به خصوص شهرستان میانه را مطرح و پیگیر رفع دغدغه های فرهنگیان شد.
پیگیری مطالبات فرهنگیان در دیدار شیویاری با وزیر آموزش و پرورش

به گزارش صبح الوند به نقل از میزان، یعقوب شیویاری، نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی امروز در دیدار با وزیر آموزش و پرورش مطالبات فرهنگیان استان آذربایجان شرقی به خصوص شهرستان میانه را مطرح و پیگیر رفع دغدغه های فرهنگیان شد.

 

در این دیدار که در پی اعتراض جمع کثیری از فرهنگیان میانه به انتصاب اخیر در اداره آموزش و پرورش این شهرستان صورت گرفت، نماینده مردم در مجلس از نادیده گرفتن نظرات کارشناسان و فرهنگیان شهرستان در انتخاب مدیران آموزش و پرورش توسط مدیرکل استان انتقاد نمود و خواستار تعامل  و هماهنگی بیشتر مدیران در توجه به مطالبات فرهنگیان و نیازهای اموزش و پرورشی مدارس گردید.

 

وزیر آموزش و پرورش در این دیدار که با حضور معاون پارلمانی وزارت خانه صورت گرفت با  بیان اینکه نادیده گرفتن نظرات کارشناسی معلمان و فرهنگیان منطقه در انتصابات مدیران مطلوب نیست برای رفع نگرانی فرهنگیان شهرستان قول مساعد داده و دستورات لازم برای رسیدگی به این موضوع و نیز  مطالبات و درخواست های معلمان و فرهنگیان را صادر نمود.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
کنگره ملی8000شهیداستان همدان