اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

8. بهمن 1395 - 11:17   |   کد مطلب: 23643
عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه در این دولت نه تنها عزت به پاسپورت ایرانی برنگشت بلکه آمریکا با ملت ایران مانند کشورهای مستعمره برخورد می‌کند، گفت: بهترین و صحیح‌ترین اقدام در شرایط فعلی مقابله به مثل آمریکاست.

به گزارش صبح الوند به نقل از راه دانا، اکبر رنجبرزاده نماینده مردم اسدآباد و عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی، با اشاره به دستور ترامپ رئیس‌جمهور جدید آمریکا در به تعلیق درآوردن صدور روادید برای ایران و 6 کشور دیگر شامل عراق، لیبی، سومالی، سودان، سوریه و یمن، اظهار داشت: این اقدام ترامپ برای تحقیر ملت ایران صورت گرفته است البته نشانه بسیار بارز و محکمی از رو به اضمحلال بودن آمریکاست.

 

وی افزود: این دستور رئیس‌جمهور آمریکا نشان می‌دهد حد و اندازه آمریکا به شدت افول و تنزل پیدا کرده است، اینکه عکس‌العمل ترامپ به عنوان رئیس‌جمهور ابرقدرت‌ترین کشور جهان در مقابله با ملت‌ها محکم‌ترین سند برای رو به افول‌بودن آمریکاست.

 

این عضو هیأت رئیسه مجلس در ادامه تصریح کرد: این آمریکا دیگر آمریکای گذشته نیست و به شدت تنزل یافته است، قطعاً با این قبیل اقدامات و سیاست‌هایی که آمریکا در پیش گرفته اطمینان داریم کشورهای مختلف دنیا به مقابله با این کشور خواهند ایستاد و ملت‌ها بیش از پیش برای مقابله با آمریکا متحد و منسجم خواهند شد.

 

رنجبرزاده با بیان اینکه آمریکا با این اقدام دست به خودکشی سیاسی در عرصه بین‌المللی زده است، تأکید کرد: ما با این اقدام دولت آمریکا آغاز از هم پاشیدگی آمریکا را شاهد خواهیم بود و امیدواریم زمان زیادی نگذرد که ملت‌های دنیا برای مبارزه با خوی استکباری آمریکا اقدام کنند.

 

وی تأکید کرد: همه ما باید همواره پشت سر مقام معظم رهبری حرکت کنیم، ایشان همیشه بر استکبارستیزی تأکید داشته و دارند، امام‌خمینی (ره) به درستی تشخیص دادند که هرگز و برای همیشه تاریخ نمی‌شود به آمریکا اعتماد کرد و با او پیمانی بست، این همان مسیری است که رهبر معظم انقلاب نیز همواره در آن مسیر حرکت کردند.

 

نماینده اسدآباد در مجلس با بیان اینکه بهترین و صحیح‌ترین اقدام در شرایط فعلی مقابله به مثل آمریکاست، گفت: اگر شاهدیم روسیه با ایران همراه شده اصلی‌ترین عامل آن استکبارستیزی و مقاومت مقام معظم رهبری است.

 

رنجبرزاده با بیان اینکه آمریکا نمی‌تواند به ما عزت بدهد و نمی‌تواند ستاره درخشانی در پاسپورت ایرانی ایجاد کند، تصریح کرد: با توجه به اینکه اولین اقدام آمریکا توسط ترامپ رئیس‌جمهور جدید این کشور در راستای توهین به ملت ایران بود، لذا باید سیاست‌های منطقه‌ای و بین‌المللی ما در راستای همکاری و هم‌سویی با آمریکا نباشد.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: این دستور ترامپ، مردم ایران اسلامی را در ردیف کشورهای جنگ‌زده‌ای چون سومالی، سودان و لیبی قرار داده است، مخاطب این دستور رئیس‌جمهور آمریکا «ملت ایران» است نه دولت ایران و آنها به دنبال تحقیر مردم ما هستند، در حالی که قرار بود در این دولت با آمریکا به عنوان کدخدا صحبت کنند تا عزت به پاسپورت ایرانی برگردد ولی متأسفانه نه تنها عزتی به پاسپورت ایرانی برنگشت، بلکه با ملت ایران همچون کشورهای مستعمره برخورد می‌کنند.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
کنگره ملی8000شهیداستان همدان