اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

18. بهمن 1395 - 23:25   |   کد مطلب: 23806
در راستای سیاست های شورای پول و اعتبار بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران جهت ساماندهی به بازار غیر متشکل پولی و تأسیس و راه اندازی مؤسسات اعتباری و تبدیل تعاونی‌های اعتبار به این گونه مؤسسات ، مؤسسه اعتباری کاسپین از تجمیع تعاونی های اعتبار فرشتگان ، امید جلین گرگان ، کشاورزان مازندران ، حسنات اصفهان ، دامداران و کشاورزان کرمانشاه ، الزهرا مشهد ، بدرتوس و پیوند شکل گرفت.
تاریخچه موسسه اعتباری کاسپین

به گزارش صبح الوند به نقل از تجارت امروز، سرمایه‌گزاران و داوطلبین مشارکت در تأسیس مؤسسه اعتباری کاسپین که اکثرأ توسط این تعاونی‌ها معرفی شده‌اند؛ از ابتدای سال 92 با تشکیل ستاد راه اندازی، تأسیس مؤسسه اعتباری، پیگیری‌های مستمر، رعایت الزامات بانک مرکزی و طی نمودن شرایط قانونی موفق شدند ضمن اخذ موافقت اصولی بانک مرکزی و سازمان بورس اوراق بهادار مجوز پذیره نویسی را در آبان 93 دریافت نمایند.

 

با توجه به شرایط مؤسسه اعتباری کاسپین (آرمان ایرانیان) عرضه سهام با استقبال مردم روبرو شد و در کمتر از یک روز کاری کل سهام عرضه شده توسط مردم خریداری گردید. پس از اتمام پذیره‌نویسی و تکمیل سرمایه اولیه توسط سرمایه‌گزاران، مدارک مربوط به پذیره‎نویسی مورد بررسی بانک مرکزی و سازمان بورس اوراق بهادار کشور قرار گرفت.

 

 پس از تأیید روند قانونی آنها در آذرماه سال 94 مؤسسه اعتباری آرمان ایرانیان(کاسپین) در اداره ثبت شرکت‌ها به شماره ثبت 483045 و شناسه ملی 14005432871 به ثبت رسید و در نهایت در اواخراسفند سال 94 با اخذ مجوز رسمی فعالیت به شماره 390539/94 از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران مؤسسه اعتباری کاسپین رسمأ به شبکه بزرگ بانکی کشور پیوست.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
کنگره ملی8000شهیداستان همدان