اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

14. مرداد 1396 - 23:27   |   کد مطلب: 26116
"نهمین شب آواز هگمتانه" به همت واحد موسیقی حوزه هنری استان با هنرنمایی گروه موسیقی "حافظ" در همدان برگزار می‌شود.
نهمین شب "آواز هگمتانه" در همدان برگزار می‌شود

به گزارش صبح الوند، جلال گودرزی سروش در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در همدان با اشاره به اینکه نهمین شب آوازهگمتانه با هنرنمایی گروه حافظ از شهرستان اسدآباد در همدان برگزار می‌شود، اظهار داشت: این مراسم با تجلیل از استاد سیاوش دیهیمی از اساتید به نام و با سابقه همدان در بخش تار و سه تاز همراه است.

مسئول واحد موسیقی حوزه هنری همدان گفت: استاد سیاوش دیهیمی علاوه بر ریاست انجمن موسیقی همدان، از مدرسان تار و سه تار در استان همدان بوده و 50 سال است که در این رشته فعالیت می‌کنند.

 وی بیان کرد: این مراسم جمعه 20 مردادماه از ساعت 16 با حضور هنرمندان و علاقمندان به این هنردر تالار فجر همدان واقع در آرامگاه بوعلی سینا برگزار می‌شود.

 به گزارش تسنیم، دفتر آفرینش‌های ادبی حوزه هنری همدان نیز به مناسبت سالروز میلاد امام هشتم علی بن موسی الرضا (ع) برنامه نقد کتاب "هفته اگر هشت روز بود" را برگزار می‌کند. این کتاب که شامل اشعار"مجید سعدآبادی" است با حضور علی داودی و شاعران استان همدان به نقد و بررسی گذاشته می‌شود.

برنامه نقد کتاب "هفته اگر هشت روز بود" شنبه 14 مردادماه ساعت 16 بعد از ظهر در حوزه هنری استان همدان واقع در خیابان شریعتی بن بست زرین برگزار می‌شود.

خانه تصویر سازی حوزه هنری همدان نیز سیزدهمین جلسه خانه تصویرسازی با موضوع "تصویرهای نهفته در متن "را برگزار می‌کند. این برنامه نیز با حضور "مهدی پرستار شهری" دوشنبه 16 مردادماه از ساعت 16 در حوزه هنری استان همدان برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
کنگره ملی8000شهیداستان همدان