اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

30. مرداد 1396 - 23:17   |   کد مطلب: 26303
در دنیای اندرویدی اپلکیشن های زیادی وجود دارد که کاربران از آنها استفاده می کنند اما برخی از این برنامه های عجیب اندروید در سیستم عامل های دیگر وجود ندارد و برای کاربران بسیار جالب می باشد .
با برنامه های عجیب اندروید آشنا شوید

به گزارش صبح الوند به نقل از میزان، در دنیای اندرویدی اپلکیشن های زیادی وجود دارد که کاربران از آنها استفاده می کنند اما برخی از این برنامه های عجیب اندروید در سیستم عامل های دیگر وجود ندارد و برای کاربران بسیار جالب می باشد .در ادامه این مطلب به معرفی برخی از برنامه های عجیب اندروید پرداخته ایم.

Sky Map

این برنامه یکی از برنامه های جالب گوگل است که می تواند برای افرادی که دوست دارند از ستارگان بیشتر بدانند مفید باشد و در مورد ستارگان اطلاعاتی به آنها بدهد.

Muzei

این برنامه یک والپیپر متحرک می باشد که می تواند صفحه خانه شما را به یک موزه تبدیل نماید. در واقع روی صفحه نمایش شما آثار هنرمندان بزرگ را به نمایش در می آورد.

Google Keep

هر چیزی که در ذهنتان است در این برنامه ذخیره کنید . شما این امکان را دارید که آنها را با رنگ های مختلفی ثبت نمایید. جالب اینجاست که اگر صوتی به آن بدهید به راحتی می توانید آن را به متن تبدیل نمایید.

Cover

اگر در جستجو در بین برنامه ها مشکل دارید این برنامه را فراموش نکنید . Cover می تواند برنامه های را که بیشتر برای شما کاربرد دارند بر روی صفحه قفل آماده کند و در اختیارتان بگذارد .

نرم افزار X-Ray Scanner

با این اپلیکیشن شما می توانید اسمارت فون اندرویدی خودتان را به اشعه X تبدیل نمایید. به راحتی با این برنامه دوستان خود را چالش بکشانید. این برنامه صحت ندارد و فقط برای سرگرمی کاربران عزیز طراحی شده است.

(Ghost in Cam (Pro

شما با این اپلیکیشن می توانید از روح های سرگردان عکس بگیرید. مجددا تاکید می کنیم که این برنامه ها برای سرگرم کردن کاربران عزیز طراحی شده اند. در این اپلیکیشن تصاویر ، فیلم و فریم های ترسناکی قرار داده شده است که شما می توانید از آنها استفاده کنید.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پرتال جامع آستان قدس رضوی: باب الرضا (ع) -حرم امام رضا (ع)
دانا
هواشناسی همدان