اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

21. بهمن 1396 - 20:51   |   کد مطلب: 28578
معاون گردشگری شرکت سیاحتی علیصدر همدان با بیان اینکه نمایشگاه در حوزه گردشگری ابزاری برای معرفی توانمندیهای استان است، گفت: رویداد «همدان ۲۰۱۸» باعث شده در سال میلادی جدید همدان تحولی در حوزه گردشگری داشته باشد.

به گزارش صبح الوند،  مسعود ملکی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، با ابرازامیدواری از اینکه این تحول در راستای ایجاد اشتغال و رونق باشد و نسبت به جاذبه‌های استان ادای وظیفه کنیم و با بیان اینکه مجموعه شرکت علیصدر با هدف معرفی رویداد همدان ۲۰۱۸ در نمایشگاه گردشگری حضور پیدا کرده است، افزود: ۲ رویداد پایتخت گردشگری کشورهای آسیایی و نشست اعضای مجمع عمومی سازمان جهانگردی در سال ۲۰۱۸ در استان همدان برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: در نمایشگاه گردشگری تلاش شده به مردم همدان و تمامی مراجعه‌کنندگان این رویدادها معرفی شود که البته این یکی از کارهای برنامه‌ریزی شده در این راستا بود.

ملکی خاطرنشان کرد: در غرفه شرکت سیاحتی علیصدر کانترها و خدماتی برای ارائه به هم‌استانیها درنظر گرفته شده به طوریکه بلیط غار علیصدر در نمایشگاه به صورت نیم‌بها عرضه شد و خوشبختانه استقبال خوبی از این برنامه شده است.

معاون گردشگری شرکت سیاحتی علیصدر همدان تأکید کرد: ویلاهای عباس‌آباد و رستوران عباس‌آباد نیز تخفیفات ویژه‌ای برای بازدیدکنندگان نمایشگاه درنظر گرفته‌اند.

وی با بیان اینکه نمایشگاه با استقبال خوبی از سوی مردم روبرو شده است، افزود: انتظار داریم نمایشگاه گردشگری در طول روزهای آینده با استقبال بیشتری همراه شود.

ملکی با اشاره به حضور فعال واحدهای گردشگری استان در نمایشگـاه، اظهار کرد: این نمایشگاه آنچه ما می‌خواهیم نیست چرا که به دنبال این هستیم که این نمایشگاه با بازدیدکنندگان محلی در سالهای آیتده ملی شود و از سایر استانها نیز حضور پیدا کنند و حتی شاهد حضور کشورهای خارجی در نمایشگاه باشیم که به طور قطع با تلاش مسئولان این اتفاق خواهد افتاد.

وی با تأکید بر اینکه نمایشگاه در معرفی توانمندیهای استان به طور قطع می‌تواند موثر باشد، گفت: نمایشگاه در حوزه گردشگری ابزاری برای ارائه و معرفی خدمات و توانمندیهای استان است و در گردشگری نقش اساسی دارد.

معاون گردشگری شرکت سیاحتی علیصدر همدان با اشاره به اینکه این شرکت در زمینه گردشگری رتبه اول استان را دارد، افزود: شرکت سیاحتی علیصدر با حضور در نمایشگاه گردشگری تهران و نمایشگاه‌های خارجی  و توانسته قابلیتهای گردشگری همدان را معرفی کند.

ملکی ادامه داد: با رویداد ۲۰۱۸ فرصتی برای استان به وجود آمده است که از خود مردم و مسئولان انتظاراتی باید داشته باشیم که خوشبختانه با پیگیری مسئولان استانی ۱۰ میلیارد تومان برای همدان مصوب شد که اگر این اعتبار در هر نقطه استان هزینه شود باعث توسعه خواهد شد.

 وی با بیان اینکه امروز همدان در سطح بین‌الملل مطرح شده است، یادآور شد: همین مسئولان استان باید از این فرصت ایجاد شده استفاده کنند.

وی با اشاره به تعامل شهرداری همدان در رویداد ۲۰۱۸، گفت: با توجه به اینکه شهردار  جدیدهمدان، شهرداری تازه‌نفس و نیروی جوانیست تاکنون خوب جلو آمده و در حال حاضر بیلبردهایی در سطح شهر نصب شده است که این کارها را همچنان ادامه خواهد داشت.
انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
کنگره ملی8000شهیداستان همدان