اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

7. مرداد 1397 - 8:45   |   کد مطلب: 29631
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری استان همدان؛
طرح بیمه تکمیلی رایگان رانندگان حمل و نقل کالا اجرایی می شود
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان از آغاز طرح گسترده بیمه تکمیلی رانندگان حمل و نقل جاده ای کالا خبر داد.

به گزارش صبح الوند، مصطفی پناهنده با اشاره به اینکه طرح رایگان بیمه تکمیلی برای رانندگان حمل و نقل کالا به همراه همسرانشان اجرایی شده است، گفت: ثبت نام بیمه تکمیلی رانندگان از اول مرداد ماه آغاز شده و تا پانزدهم همین ماه ادامه خواهد داشت.
وی افزود: در مرحله اول بدون پرداخت هزینه، رانندگان و همسران آنها و در مرحله بعد تمامی اعضای خانواده رانندگان، زیرپوشش قرار گرفته و از خدمات رایگان برخوردار خواهند شد.

پناهنده ادامه داد: رانندگان شاغل در بخش حمل و نقل برون شهری(جاده ای) کالا می توانند برای ثبت نام و استفاده از خدمات بیمه تکمیلی به انجمن های صنفی رانندگان استان مراجعه کنند.
 
عملیاتی شدن توزیع لاستیک حواله‌ای در استان
 
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان در ادامه با اشاره به عملیاتی شدن توزیع لاستیک حواله ای در استان، خاطرنشان کرد: صدور حواله دریافت لاستیک برای رانندگان حمل و نقل کالا عملیاتی شده و رانندگان می توانند پس از دریافت حواله از انجمن های صنفی و پس از تأیید اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان به نمایندگی های توزیع لاستیک در سراسر استان مراجعه کرده و لاستیک دریافت کنند.

پناهنده در ادامه با تأکید بر اینکه هم اکنون تردد حمل کالای استان در محورهای مواصلاتی در جریان است، تصریح کرد: خوشبختانه تمامی مراکز تولید بار در استان فعال و تردد نیز در حالت عادی است.

وی با بیان اینکه در استان همدان 96 شرکت حمل و نقل کالا وجود دارد که 92 شرکت آن فعال است، یادآور شد: در حال حاضر 12 هزار و 137 ناوگان حمل و نقل عمومی کالا با بیش از 19 هزار راننده فعال در این حوزه مشغول به خدمت هستند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
کنگره ملی8000شهیداستان همدان