اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

28. مهر 1399 - 19:47   |   کد مطلب: 34161
تست کرونای صالحی امیری بعد از دیدار با یکی از قهرمانان مثبت شد.

به گزارش صبح الوند، کیکاووس سعیدی دبیر کل و سخنگوی کمیته ملی المپیک با اعلام این خبر اظهار داشت: بعد از ملاقات رضا صالحی امیری و مدیران کمیته ملی المپیک با یکی از قهرمانان نام آور‌ کشورمان که تست کرونایش هم مثبت اعلام شد، جهت احتیاط و تست سلامت همکاران از تمامی افراد حاضر در این نشست تست گرفته شد که نتیجه آزمایش صالحی امیری عصر امروز مثبت اعلام شد.

وی ادامه داد: خوشبختانه وضعیت جسمانی ایشان خوب و مناسب است و بدون هیچ علائمی در راستای حفظ سلامت سایر همکاران مدتی را در قرنطینه خواهند بود.

سعیدی در ادامه اظهار داشت: از ابتدای شیوع بیکاری کرونا، دکتر صالحی امیری حضور دایمی وفعالی در راستای پیگیری چالشها ومشکلات فدراسیونها داشتند وهیچگاه عرصه راخالی نکرده ونخواهند کرد؛ کماکان مسایل راپیگیری خواهند کرد.

 در همین راستا جواب تست باقی همکاران و مدیران نیز فردا اعلام خواهد شد تا اگر نمونه مثبت دیگری بود اقدامات لازم صورت گیرد.

وی در پایان گفت: سال بسیار حساسی را سپری می کنیم که می بایست اقدامات لازم برای آماده سازی کاروان و پیگیری امور فدراسیونها انجام شود. به هیچ  عنوان نمی توان فعالیتهای کمیته را تعطیل کنیم و ناچاریم با رعایت پروتکل های بهداشتی امور مربوطه را در راستای خدمت رسانی به جامعه ورزش پیگیری کنیم.

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پرتال جامع آستان قدس رضوی: باب الرضا (ع) -حرم امام رضا (ع)
دانا
هواشناسی همدان