اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

11. مرداد 1400 - 8:36   |   کد مطلب: 1252
از آغاز طرح بازرسی از جایگاه‌های سوخت مایع، تاکنون بیش از 4هزار مورد بازرسی از نازل‌های عرضه سوخت همدان انجام شده است | در این بازرسی‌ها بر روی نازل‌های صحیح، برچسب انجام آزمون دوره‌ای نصب شد و از فعالیت نازل غیر استاندارد تا زمان رفع نقص جلوگیری شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صبح الوند، فرهاد تیموری با اشاره به دستکاری نازل سوخت‌گیری برخی از جایگاه‌های خصوصی استان اظهار کرد: از آغاز طرح بازرسی از جایگاه‌های سوخت مایع، تاکنون بیش از 4هزار مورد بازرسی از نازل‌های عرضه سوخت همدان انجام شده است.

مدیرکل استاندارد همدان با اشاره به اینکه برخی از مردم با حضور در اداره استاندارد مدعی خروج هوا از نازل‌ها در هنگام سوختگیری بودند افزود: در این بازرسی‌ها بر روی نازل‌های صحیح، برچسب انجام آزمون دوره‌ای نصب شد و از فعالیت نازل غیر استاندارد تا زمان رفع نقص جلوگیری شده است.

وی با تاکید بر اینکه شهروندان از پمپ‌های دارای برچسب استاندارد نسبت به سوختگیری خودروهای خود اقدام کنند، عنوان کرد: اداره کل استاندارد آماده طرح اعتراضات و شکایات احتمالی در این باره از طریق سامانه تلفنی 1517 است.

تیموری با اشاره به بازرسی‌های صورت گرفته از کارخانه‌های آرد همدان گفت: ارتقا کیفیت نان باعث مدیریت اقتصادی مناسبی در بحث گندم و نان می‌شود و یکی از مهمترین اقدامات انجام شده اصلاح و بازنگری استاندارهای ملی مربوطه به آن بوده است.

مدیرکل استاندارد همدان با بیان اینکه در حال حاضر کارگروه استانی موضوع ماده 110 قانون برنامه پنجم توسعه کشور متولی تأمین کیفیت نان دراستان همدان است، افزود: نان باید حتما دارای سبوس باشد اما متأسفانه هنوز در بین تعدادی ازمردم این تفکر که نان هرچه سفیدتر باشد با کیفیت تراست وجود دارد که این تفکر باید با اطلاع رسانی‌های صحیح و گسترده اصلاح شود.(همدان پرس)

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
سفیر عشق