اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

30. بهمن 1399 - 7:03   |   کد مطلب: 1517
مسئول بسیج ادارات و کارخانجات سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با اشاره به وقایع سال 88 عنوان کرد: در فتنه سال 88 اگر شهدا در بین مردم حضور داشتند با جان نثاری های خود نمی گذاشتند کار به جایی برسد که مولا و مقتدایمان، حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی) از جان خود مایه بگذارند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی صبح الوند، سیدرضا موسوی در آیین اختتامیه دوره آموزشی راویان دفاع مقدس استان همدان با اشاره به وقایع دوران انقلاب اسلامی به ویژه دوران تبعید امام راحل اظهار داشت: امام خمینی(ره) در دوران تبعید خود در سال 42 فرمودند که سربازان من در گهواره هستند، اما بعد از گذشت 15 سال همه دنیا به چشم دیدند که همین سربازانی که در گهواره ها بودند حماسه ای بی نظیر را خلق کردند.

مسئول بسیج ادارات و کارخانجات سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان به پیشرفت های چشمگیر دوران بعد از انقلاب اشاره کرد و افزود: اگر امروز در کشور شاهد ثبات و آرامش هستیم قطعا به برکت مجاهدت شهدا و رهبری های حضرت امام خمینی(ره) و بعد از ایشان نایب بر حقش حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) است.

وی تصریح کرد: هنگامی که دشمن مشاهده کرد که جوانان این مرزوبوم با تمام عشق و ارادت به امام خمینی(ره)، در راه ایشان جانفشانی میکنند، راهی جز تحمیل جنگ هشت ساله علیه ملت ایران را پیدا نکرد.

وی خاطر نشان کرد: این جنگ نابرابر زمانی به ملت ایران تحمیل شد که هیچ گونه امکانات جنگی پیشرفته ای در کشور وجود نداشت.

موسوی افزود: با یاری خداوند در حالی که کشور حتی از ساخت یک سیم خاردار هم عاجز بود، این جوانان غیور ایران اسلامی بودند که با تاسی از سید الشهدا توانستند دوران غیرت و مردانگی را خلق نمایند.

وی در ادامه به عملکرد خوب راویان دفاع مقدس اشاره کرد و خطاب به آنها گفت: باید سعی بشود تا واقعیات جنگ بازگو گردد، چرا که این روایت ها برای کسانی نقل می شود که هیچ گاه دوران افتخار آفرینی مردم ایران را در دوران جنگ تحمیلی ندیده و درک نکرده اند.

مسئول بسیج ادارات و کارخانجات سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با اشاره به وصیت و خواسته شهدا از همه مردم، تصریح کرد: یکی از خواسته های به حق شهدااطاعت از رهبری و ولایت می باشد که همه ما باید به آن عمل نماییم.

موسوی در ادامه با اشاره به وقایع سال 88 عنوان کرد: در فتنه سال 88 اگر شهدا در بین مردم حضور داشتند با جان نثاری های خود نمی گذاشتند کار به جایی برسد که مولا و مقتدایمان حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی) از جان خود مایه بگذارند.

وی در پایان از راویان دفاع مقدس خواست تا به احیا فریضه امر به معروف و نهی از منکر توجه بیشتری نمایند و در این اردو ها سعی نمایند تا تذکر لسانی را در سطح وسعی گسترش دهند.

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
کنگره ملی8000شهیداستان همدان