اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

11. مهر 1400 - 23:41   |   کد مطلب: 1567
در حمله نیروهای مردمی خشمگین به پادگان تروریست‌های ساکن در اشرف، معاون مریم رجوی و مسئول اطلاعات و عملیات منافقین ساکن اردوگاه اشرف به هلاکت رسیدند.جریان مردمی فرزندان انتفاضه شعبانیه مسئولیت حمله به پادگان اشرف رابر عهده گرفت.

به گزارش پايگاه خبری صبح الوند به نقل از خبرگزاری تسنیم، به دنبال جنایات تروریست های منافق ساکن در اردوگاه اشرف عراق، مردم و برخی از خانواده شهدای عراقی کشته شده توسط منافقین، با حمله به پادگان اشرف در عراق تعدادی از تروریست های منافق را به درک واصل کردند.

در این اتفاقات، قریب به 70 نفر از اعضای منافقین و بخصوص 7 نفر از اعضای شورای رهبری منافقین از جمله گیتی گیوه چیان مسئول اطلاعات و عملیات تروریست‌های منافق و همچنین زهره قائمی مسئول منافقین عراق و معاون مریم رجوی دبیر گروهک تروریستی منافقین در عراق به دست مردم خشمگین عراق در پادگاه اشرف به هلاکت رسیدند.

در این حمله که در پادگان اشرف انجام شد تعدادی نیز اسیر شدند. تعدادی از منافقین نیز بشدت زخمی شده اند و منابع خبری از احتمال افزایش تلفات آنان سخن می گویند.ضربات و صدمات امروز مردم عراق به منافقین، بسیار سنگین و هولناک توصیف شده است.

گروهک تروریستی منافقین از 26 سال پیش در این پادگان که زمانی زمین‌های کشاورزی مردم منطقه بوده و به زور از آنها گرفته شده، اقامت گزیده و از این پادگان حملات خود علیه جمهوری اسلامی ایران و ملت عراق را سازماندهی می‌کرده‌اند.

این سازمان که تاکنون 12هزار نفر از مردم ایران و تعداد زیادی از مردم مسلمان عراق را ترور کرده سال‌های طولانی در فهرست گروه‌های تروریستی وزارت امور خارجا آمریکا قرار داشت، اما آمریکا سال 2012 نام این سازمان را از فهرست گروه‌های تروریستی خود خارج کرد.

جریانی مردمی با نام فرزندان انتفاضه شعبانیه مسئولیت سازماندهی حمله به پادگان اشرف رابر عهده گرفته است.درانتفاضه شعبانیه درسال 1991 ،هزاران نفر از مردم جنوب عراق در عملیاتی که ارتش صدام با کمک منافقین انجام داد،قتل عام شدند.باوجود اینکه جریان مردمی فرزندان انتفاضه شعبانیه مسئولیت سازماندهی حمله امروز به منافقین را بر عهده گرفته است برخی منابع خبری درگیری های امروز را ناشی از اوج گیری اختلافات درونی منافقین می دانند.

منافقین پس از صدها بمب گذاری و ترور هزاران از مردم و مسئولان ایرانی از جمله شهیدان رجایی و باهنر در اواسط جنگ تحمیلی، به عراق گریختند و به عنوان ستون پنجم ارتش بعث ، به خدمت صدام درآمدند. ضرباتی که این گروهک تروریستی در حمله امروز مردم خشمگین عراق متحمل شده بسیار هولناک و بی نظیرتوصیف شده است.

در ماههای اخیربر اثر اعتراض وفشار مردم وگروههای عراقی شمار زیادی از منافقین مجبور به ترک پادگان اشرف شده بودنداما تعدادی از انان همچنان در این پادگان ساکن بودند.

اردوگاه اشرف در شمال شهر عراقی خالص و در 80 کیلومتری مرز ایران در شرق عراق قرار دارد. اردوگاه اشرف در سال 1365 و پس از انتقال مرکز اصلی سازمان منافقین به عراق و با حمایت حکومت بعث صدام، تأسیس شد. آخرین گروه از اعضای این گروهک تروریستی در 26 شهریور 91 از قرارگاه اشرف خارج شده بودند.

منافقین از سال 57 تا 75 تعداد 418 عملیات تروریستی را در تهران سازماندهی کردند. میانگین این عملیات‌ها نشان می‌دهد که سازمان هفته‌ای 20 عملیاتی تروریستی را انجام داد که در این راستا انسانهای بزرگی را به شهادت رساند.

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
کنگره ملی8000شهیداستان همدان