اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

6. دى 1399 - 15:48   |   کد مطلب: 1969
رئیس سازمان بسیج ادارات و کارخانجات سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان گفت: تنها نهادی که تمامی اوامر رهبر معظم انقلاب را به طور جدی پیگیری می نماید نیروی مقاومت بسیج است.

سید رضا موسوی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری صبح الوند، با تبریک به مناسبت هفته دفاع مقدس و گرامی داشت یاد و خاطره شهدا و امام خمینی(ره)، اظهار داشت: مردمان دوران جنگ هشت ساله افرادی بودند که تاریخ هیچ گاه مانند آنها را به خود ندیده و نخواهد دید، چرا که آنان با عظیم ترین سرمایه خود که همان تقوا و از خود گذشتگی بود درخت انقلاب اسلامی را آب یاری نمودند.

رئیس سازمان بسیج ادارات و کارخانجات سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان افزود: رزمندگان ایران اسلامی با لبیک به فرمان ولی فقیه خود توانستند دنیا را به حیرت آورند.

وی در ادامه با اشاره به افتخار آفرینی های حزب الله در مقابل رژیم صهیونیستی، تصریح کرد: تبلور دوران دفاع مقدس را امروز می توانیم در جنگ های 33 روزه حزب الله و 22 روزه غزه به خوبی مشاهده نماییم.

موسوی در ادامه افزود: اگر در سوریه هر روز شاهد پیشروی های ارتش این کشور در مقابل تکفیری ها هستیم، این مهم قطعا به برکت الگو گیری ارتش این کشور از رشادت ها و دلیر مردی های جوانان ایران اسلامی در دوران افتخار آفرینی جنگ تحمیلی است.

وی در پاسخ به این سوال که رضایت مقام معظم رهبری(مدظله العالی) از بسیج به چه دلیل است گفت: هنگامی که به عمق صحبت های ایشان نگاه میکنیم مشاهده می شود که یک جمله و حتی یک کلمه از صحبت های ایشان چقدر معنا و مفهوم دارد.

وی تصریح کرد: مجموعه بسیج یک مجموعه مردمی است که به هیچ نهاد و یا ارگانی وابستگی ندارد و به دستگاه خاصی نیز پاسخگو نیست.

موسوی افزود: یکی از مواردی که باعث رضایت حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) از بسیج شده است این موضوع می باشد که بسیج در تمامی صحنه ها حضور چشمگیر دارد و در هر زمان و مکانی که بسیج وارد عمل شده است مشاهده می کنیم که در آن موضوع برای مردم راحتی فراهم شده است.

وی با اشاره به برگزاری یادواره های شهدا و مراسمات موالید و مصیبت های ائمه(ع) توسط پایگاه های مقاومت بسیج، عنوان کرد: بسیج خود یک نماد فرهنگی است.

رئیس سازمان بسیج ادارات و کارخانجات سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان در ادامه با اشاره به اجرای موفق شجره طیبه صالحین در سطح کشور، خاطر نشان کرد: بسیج حتی از خردسالان نیز غافل نشده است و برای این عزیزان هم برنامه ریزی های دقیقی انجام داده است.

وی گفت: تنها نهادی که تمامی اوامر رهبر معظم انقلاب را به طور جدی پیگیری می نماید نیروی مقاومت بسیج است.

موسوی اظهار داشت: همه مسئولین وظیفه دارند که فرمایشات ایشان را به طور دقیق انجام دهند و به جای اینکه کارهای کمی را انجام دهند کارها را کیفی تر نمایند.

وی با اشاره به ندای این عمار حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) در فتنه 88 خاطرنشان کرد: این ندا نشان از این داشت که همت ها، باکری ها، کاظمی ها و صیادها در کشور کم شده اند و وظیفه ما این است که با تاسی گرفتن از شهدا در تمامی زمینه ها به ندای ایشان لبیک بگوییم.

رئیس سازمان بسیج ادارات و کارخانجات سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان در ادامه به برگزاری بیش از 250 برنامه در طول هفته دفاع مقدس توسط این سازمان در سطح استان اشاره و افزود: در بین این برنامه ها 8 برنامه به صورت شاخص برگزار خواهد شد.

وی همایش خانواده های ایثارگران جهاد کشاورزی، همایش فرماندهان و مجموعه کادر توانیر، همایش حامیان ولایت، همایش عفاف و حجاب در قالب برنامه پیاده روی و برگزاری 3 یادواره شهدا را از مهم ترین این برنامه ها برشمرد.

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
کنگره ملی8000شهیداستان همدان