اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

29. تير 1394 - 19:44   |   کد مطلب: 12647
مدیر کمیته‌ امداد اسدآباد از جمع‌آوری 12 میلیون تومان زکات فطره از اسدآباد خبر داد و گفت: هنوز میزان مبالغ جمع‌آوری شده در سطح روستاها اعلام نشده است.
جمع‌آوری بیش از 12 میلیون تومان زکات فطره در اسدآباد

به گزارش صبح الوند، محمد نوشادی‌مقدم، با اشاره به ایجاد پایگاه‌های جمع‌آوری زکات فطره در سطح شهرستان اسدآباد، اظهار کرد: این پایگاه‌ها در میادین شهر، مساجد و محل اقامه نماز عید فطر ایجاد شده بود.

وی با بیان اینکه سال گذشته بیش از 20 میلیون تومان زکات فطره و کفاره روزه از سطح روستاها و شهر جمع‌آوری شده، افزود: امسال 12 میلیون تومان زکات فطره از سطح شهر جمع‌آوری شده که نسبت به سال گذشته رشد خوبی داشته است.

مدیر کمیته‌ امداد اسدآباد ادامه داد: در حال حاضر مبالغ جمع‌آوری شده زکات فطره در سطح روستاهای اسدآباد اعلام نشده است.

وی با بیان اینکه مبالغ جمع‌آوری شده زکات فطره در سطح شهر تا قبل از اذان ظهر عید فطر بین نیازمندان همان منطقه توزیع شد، افزود: این میزان زکات در قالب تأمین جهیزیه، کمک به ایتام و نیازمندان هزینه شده است.

نوشادی‌مقدم با اشاره به اینکه 4 هزار خانوار با جمعیت 10 هزار و 420 نفر به صورت مستمر زیر پوشش کمیته‌ امداد این شهرستان قرار دارند، افزود: تعدادی از نیازمندان نیز به صورت موردی خدمات مختلفی را از این نهاد دریافت می‌کنند.

وی با اشاره به وجود دو مرکز نیکوکاری در شهر اسدآباد گفت: این مراکز در جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای نیازمندان ایجاد شده‌اند.

منبع: فارس

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
کنگره ملی8000شهیداستان همدان