اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

19. آذر 1395 - 15:39   |   کد مطلب: 22607
رئیس کمیته آموزش‌ عالی مجلس درباره پرونده تحصیل حسین فریدون، گفت: این موضوع را پیگیری کرده‌ایم و نتایج آن را به زودی منتشر خواهیم

به گزارش صبح الوند به نقل از کوگانا، حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس شورای‌اسلامی، با اشاره به اقدام برخی ورزشکاران ایرانی در ارتباط  با نماینده رژیم‌صهیونیستی در مسابقات بین‌المللی، گفت: شاید ورزشکاران ما از روی ساده‌اندیشی این اقدامات را انجام داده باشند که باید از ملت ایران و خانواده‌های شهدا و ایثارگران عذرخواهی کنند. متاسفانه بعضی افرادی که تحلیل دقیقی  از مسائل ندارند گاهی به گونه‌ای عمل می‌کنند که باعث ریختن آب به آسیاب دشمن می‌شود.

وی افزود: قرار گرفتن در کنار ورزشکاران رژیم‌صهیونیستی موجب خفت وذلت است. وزیر ورزش و جوانان  باید درباره این موضوع به مجلس پاسخگو باشد و وزارت ورزش باید ورزشکاران را در این‌گونه امور توجیه کند.

نماینده مردم محلات در مجلس با بیان اینکه رژیم‌صهیونیستی غاصب و غیرقانونی است، اظهار کرد: امروز دست رژیم‌صهیونیستی در خلق گروه تروریستی داعش در منطقه پیداست و بعضی کشورها مانند عربستان که در گذشته روابط مخفیانه با اسرائیل داشته‌اند امروز روابط خود را علنی کرده‌اند و این امر نشان‌دهنده طراحی نظام سلطه برای عادی‌سازی روابط کشورها با رژیم‌صهیونیستی است.

رئیس کمیته آموزش‌ عالی کمیسیون آموزش مجلس درباره پرونده تحصیل حسین فریدون، گفت: این موضوع را پیگیری کرده‌ایم و نتایج آن را به زودی منتشر خواهیم کرد.

حجت‌الاسلام سلیمی با اشاره به لغو سخنرانی‌های منتقدان دولت در دانشگاه‌های کشور، تصریح کرد: کسانی که برای لغو یک سخنرانی جنجال به پا می‌کنند در مقابل لغو این همه سخنرانی سکوت کرده‌اند. این موضوع با شعار انتقادپذیری دولت در تناقض است و دولت باید نقدپذیری‌اش را در عمل نشان دهد.

 

انتهای پیام/.

 

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
کنگره ملی8000شهیداستان همدان