اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

20. ارديبهشت 1396 - 11:35   |   کد مطلب: 25014
فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان با اشاره به اینکه حرکتی که در سالن ابن سینا با حضور دکتر روحانی اتفاق افتاد در شان استان نبود افزود: این حرکات وشعارهای ساختار شکنانه در دفاع ار فتنه 88 وسران فتنه سبب اعتراض جمع زیادی از دلسوزان انقلاب در سطح استان گردید.

به گزارش صبح الوند،سردار غلامعلی ابوحمزه در همایش تقدیر وتجلیل از رده های برتر، ضمن تبیین فرمایشات امام خامنه ای رهبر معظم انقلاب پیرامون حضور حداکثری ومعیار های انتخاب اصلح در انتخابات، افزود: حرکتی که در سالن ابن سینا همدان  با حضور دکتر روحانی ریاست محترم جمهوری وکاندیدای دوره دوازدهم ریاست جمهوری صورت گرفت به هیچ عنوان در شان ومنزلت استان دارالمومنین ودارالمجاهدین همدان نبوده است.

 

فرمانده سپاه  انصار الحسین (ع) تاکید کرد: این حرکات وشعارهای ساختار شکنانه در دفاع ار فتنه 88 وسران فتنه صورت گرفت که باعث اعتراض جمع زیادی از دلسوزان انقلاب در سطح استان گردید.

 

وی با بیان اینکه انتقال معلمان و دانش اموزان برای حضور در سالن ابن سینا قانونی نبوده است افزود:  متاسفانه اقداماتی که آموزش وپرورش استان در انتقال تعداد زیادی از معلمان ودانش آموزان برای حضور در سالن ابن سینا انجام داد به هیچ عنوان قانونی نبوده واین حرکات باعث استفاده ابزاری از اداره آموزش وپرورش به نفع یک کاندیدا شده است.

 

سردارابوحمزه در پایان تاکید کرد: سوال ما این است آیا آموزش وپرورش استان برای 5 نامزد دیگر هم مقدمات حضور معلمان ودانش آموزان را فراهم می کند ؟ ما از مسئولین آموزش وپرورش استان می خواهیم که از وظایف خود مواظبت لازم بعمل آورند وآموزش وپرورش را ابزارسیاسی قرار ندهند.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
کنگره ملی8000شهیداستان همدان