اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

8. تير 1396 - 23:24   |   کد مطلب: 25654
جانشین سپاه انصارالحسین(ع) همدان گفت: در سال‌های دفاع مقدس اگر مجاهدان و رزمندگان بزرگی همچون شهید همدانی توانستند در سختی‌ها در خط مقدم باشند برای این بود که همسرانی مانند خانم چراغ نوروزی داشتند.
جانشین سپاه انصارالحسین(ع) همدان

به گزارش صبح الوند به نقل از تسنیم، سردار مظاهر مجیدی پیش از ظهر امروز در آیین نکوداشت "اسوه صبر و انتظار" اظهار داشت: در دومین سالگرد شهادت شهید همدانی فرصت پیش آمد تا مقدماتی برای پرداختن به دیگر زوایای زندگی این شهید معزز فراهم شود.

 وی افزود: وقتی کتاب "دختر شینا" به قلم خانم "ضرابی‌زاده" به رشته تحریر در آمد و اثرات آن را در سطح استان و کشور دیدیم سبب شد تا امروز به قلم توانای "سردار حمید حسام" خاطرات "پروانه چراغ نوروزی" همسر "شهید همدانی" به رشته تحریر درآید.   

جانشین سپاه انصارالحسین(ع) همدان گفت: مراسم امروز به پاس احترام و قدردانی از زحمات همسر شهید همدانی برگزار شده که 40 سال در کنار این شهید معزز مسیری را طی کرده  که هرگز نسبت به آن تردید نکرده است.

وی بیان کرد: در سال‌های دفاع مقدس اگر مجاهدان و رزمندگان بزرگی همچون شهید همدانی توانستند در سختی‌ها در خط مقدم باشند برای این بود که همسرانی مانند خانم چراغ نوروزی داشتند و گرنه نمی‌توانستند این مسیر را پشت سر بگذارند.

مجیدی ابراز کرد: همسر شهید همدانی با تجربه سال‌ها حضور در کنار ایشان فردی است که  می‌تواند به درستی این شخصیت رامعرفی کند چرا که در انقلاب، سال‌های جنگ، ماموریت‌های مستشاری و در نبرد سوریه نیز در کنار ایشان حضور داشته است.

وی تصریح کرد: خانم چراغ نوروزی در طول این سال‌ها علاوه بر کمک به سردار همدانی و تلاش برای تربیت فرزندانشان، در همراهی با شهید همدانی در سوریه و زندگی در این شهر جنگ زده نیز اتفاقات عجیب و غریبی را تجربه می‌کند.

جانشین سپاه انصارالحسین(ع) همدان با تجلیل از مقام شامخ شهید همدانی و دیگر شهیدان  اظهار داشت: امنیت کنونی جامعه را مدیون شهدا، رزمندگان و خانواده‌هایشان هستیم که این موهبت الهی را برای ما به ارمغان آوردند.

 انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
کنگره ملی8000شهیداستان همدان