اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

15. مرداد 1396 - 16:03   |   کد مطلب: 26129
عضو فراکسیون امید با اشاره به اینکه این اقدام نباید توسط نماینده مجلس انجام نمیشد افزود: شان نمایندگی چیزی است که باید در همه موارد رعایت کند اما پرداختن بیش از حد به این موضوع یک بزرگنمایی سیاسی است.

به گزارش صبح الوند، علی ابراهیمی در گفتگو با صبح الوند در خصوص گرفتن عکس سلفی نمایندگان فراکسیون امید با موگرینی گفت: این اقدام در شان یک نماینده نبوده است و یکی از نماینده ها تصمیم می گیرد عکس  سلفی بگیرد و بقیه آنجا بودند و این امر را به حساب همه گذاشتند.

 

عضو فراکسیون امید با اشاره به اینکه این اقدام نباید توسط نماینده مجلس انجام می شد  افزود: شان نمایندگی چیزی است که باید در همه موارد رعایت کند.

 

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی  با بیان اینکه  پرداختن به این موضوع یک عکس العمل سیاسی است افزود: بالاخره برخی یک بهانه پیدا و به ان پرداخته اند و این اتقاق هم نباید اینقدر سنگین نشان بدهند و تبدیل به شکل تخریبی به این وسیعی دربیاد.

 

وی تاکید کرد: این بزرگنمایی کاملا هدف سیاسی است وخیلی اتفاق پیچیده ای نیست خیلی از جاها یک نفر تصمیم میگیرد یک حرکتی انجام دهد منتها کشور ما از بعد تخریبی زیاد ورود پیدا می کند.

 

ابراهیمی در پاسخ به سئوالی که چرا برخی خبرنگاری که این عکس را گرفته است مقصر میدانند گفت: اصلا این که خبرنگار عکس بگیرد یا نگیرد این حرکت توسط ما نماینده نباید اتفاق بیفتد و شان نمایندگی باید حفظ شود.

 

وی خاطر نشان کرد: این اتفاق نه خیلی مهم بود  که  اینقدر باید به ان پرداخته شود  ولی اگر انجام نمیشد بهتر بود.

 

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی  با اشاره به عذرخواهی برخی از نمایندگان گفت: همینکه نماینده شیرزاز فرج الله رجبی ظرفیت داشتند و عذرخواهی کردند کار بسیار خوبی است.

 

عضو فراکسیون امید  با بیان اینکه نباید به این اتفاق به عنوان یک معضل فرهنگی نگاه کرد افزود: به نظر من اولا شان نماینده و بعضی از مقامات نیست که این کارها را انجام دهند حال هم که انجام شده نباید به عنوان یک معضل فرهنگی  نگاه کرد زیرا یک نفر در یک لحظه تصمیمی گرفته و کاری انجام داده است و. از این نمونه های  مشابه بسیار زیاد داشته ایم.

 

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

اظهارات عجیبیه این حرفها رو در حالی میزنه که خودش با موگرینی عکس دونفره گرفته

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
سفیر عشق