اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

16. فروردين 1399 - 13:26   |   کد مطلب: 32861
فرمانده بسیج ادارات و کارخانجات سپاه ناحیه همدان از برگزاری رزمایش بزرگ بیولوژیکی مقابله با کورید 19 در سطح شهرستان همدان خبر داد.
رزمایش بیولوژیکی مقابله با کرونا با رمز یا صاحب الزمان در همدان

به گزارش صبح الوند، امیر ترکاشوند در گفتگو با خبرنگار ما؛ با اشاره به شعار سال به نام جهش تولید عنوان کرد: با توجه به فرمایشات رهبری به نیروهای  مسلح وارد کار شدیم تا کارخانجات و واحدهای تولیدی ضدعفونی شوند و چرخه تولید فعال شود و شاهد جهشی بزرگ در تولیدات باشیم . 

 

وی ادامه داد: بسیجیان نه تنها اجازه نمی دهند تولیدات کم شود بلکه با همدلی و همکاری و رعایت اصول بهداشتی و ایمنی چرخه تولید را با قوت فعال می کنیم. 

 

ترکاشوند با اشاره به حضور فرماندهان بسیجی و امام جمعه همدان در افتتاحیه رزمایش افزود: از حوزه ها و پایگاه هایی که در این رزمایش حضور جهادی داشتند سپاسگزاریم .

 

 فرمانده بسیج کارخانجات تاکید کرد: 30000لیتر محلول ضدعفونی سطوح در قالب نیروهای جهادی بسیج کارگری بصورت دستی و ماشینی در سطح کارخانه ها جهت ضدعفونی و گندزدایی پخش شد. 

 

وی با اشاره به تعامل برخی دستگاهها گفت: یازده دستگاه ماشین سم پاش با از  جهاد کشاورزی شهرستان و آتش نشانی شهرک صنعتی بوعلی و تیپ انصار الحسین در این رزمایش ایفای نقش کردند. 

 

ترکاشوند بیان کرد: در آستانه میلاد حضرت ولی عصر (عج) هستیم و به همین مناسبت رزمایش با رمز یا صاحب الزمان آغاز گردید. 

 

انتهای پیام/ آ

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
کنگره ملی8000شهیداستان همدان