اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

19. خرداد 1394 - 9:42   |   کد مطلب: 11574
اظهار نظر سخنگوی دولت نشان می‌دهد که مسئولان استان برنامه مدونی برای حضور رئیس جمهور در استان آماده نکردند.
وعده چندباره سفر رئیس جمهور به مازندران/ دلیل نیامدن روحانی چیست؟

به گزارش صبح الوند به نقل از خبرنگار بلاغ، در فصول مختلف سال 93، مسئولان استان چندین بار از سفر رئیس جمهور در آینده‌ای نزدیک به مازندران خبر داده بودند، آخرین بار هم استاندار مازندران سفر روحانی به مازندران را اردیبهشت ماه اعلام کرده بود اما با گذشت اردیبهشت و گذر از نیمه خرداد، خبری از رئیس جمهور نشد.

گلایه نیامدن رئیس جمهور به مازندران در سفر چند روز قبل سخنگوی دولت به استان توسط آیت‌الله طبرسی نماینده ولی فقیه مطرح شده بود؛ پاسخ محمدباقر نوبخت هم حاوی نکاتی بود که نیاز است مسئولان استانی نسبت به اجرای آن اقدام کنند.

سخنگوی دولت با بیان اینکه مسئولان از پیگیری پروژه‌های قطره‌چکانی در استان خودداری کنند، افزود: مسئولان به‌دنبال پیگیری برای بودجه پروژه‌های بزرگ ملی باید باشند.

وی با بیان اینکه برنامه ششم توسعه تا چند ماه آینده تدوین می‌شود، خاطرنشان کرد: باید مسئولان استان بر اساس نیازهای مهم مازندران نسبت به تهیه قانونمند برنامه ششم توسعه مازندران اقدام کنند.

معاون رئیس جمهور با اشاره به اینکه اسناد پیش‌نویس برنامه ششم توسعه استان‌ها توسط سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان‌ها تدوین می‌شود، اضافه کرد: تهیه طرح‌ها و پروژه‌ها بر اساس آمایش سرزمینی باید باشد.

اظهار نظر سخنگوی دولت نشان می‌دهد که مسئولان استان برنامه مدونی برای حضور رئیس جمهور در استان آماده نکردند، پیگیری برای پروژه‌های قطره‌چکانی، پیگیری نکردن بودجه‌ یا پروژه ملی بزرگ، نداشتن برنامه مدون برای استان در برنامه ششم توسعه، نداشتن طرح و پروژه بر اساس آمایش سرزمینی، از مهم‌ترین مواردی است که سخنگوی دولت با زبان بی‌زبانی مطرح کرد که امید است مسئولان استانی نسبت به رفع این مشکلات و نیز پیگیری اعتبارات کلان، اقدام کنند.

* عکس خبر مربوط به حضور روحانی در ایام انتخابات به مازندران است.

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
کنگره ملی8000شهیداستان همدان