اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

23. خرداد 1394 - 13:17   |   کد مطلب: 11662
موج سایبری از هفته گذشته و به دنبال سخنان دکتر روحانی رئیس جمهور که گفته بود "تحریم‌های ظالمانه باید از بین برود تا مشکل آب خوردن مردم حل شود" ایجاد شد و کاربران فضای مجازی با جمله تحریمیم میفهمی تلاش کردند این سخنان رئیس جمهور را همراه با طنز به چالش بکشند.
موج سایبری#تحریمیم_میفهمی+دانلود استیکر

به گزارش صبح الوند به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا، به دنبال استقبال گسترده از موج سایبری "تحریمیم میفهمی" در شبکه های اجتماعی از جمله تویتر، اینستاگرام، افسران و پلاس یکی از کاربران شبکه اجتماعی افسران در توضیح این حرکت اینطور نوشت:

 

#تحریمیم_میفهمی واکنشی همراه با چاشنی تلخند به این گزاره ی سراسر اشتباه است که «همه چیز تقصیر تحریم است!»

 

این گزاره از سویی ما را از دیدن اشتباهات خود، نقص‌ها و ضعف های خود غافل میکند که این باعثِ رفع‌نشدن و همچنان باقی‌ماندنِ آن کاستی‌هاست و از سویی دیگر ما را نسبت به قوت‌ها و توانمندی‌های خود، ناآگاه و محروم می سازد!

 

تحریمِ خارجی بد است!

کسی در آن شک ندارد!

اما تحریم داخلی بدتر است! 

گزاره ی «همه چیز تقصیر تحریم است»، نوعی «تحریم داخلی» است!

با این گزاره خودمان به دست خودمان توانمندی‌ها و ظرفیت‌های خود را پلمپ کرده و دست‌بسته، چشم به بیرون دوخته‌ایم!

 

ما بچه های انقلاب، #تحریمیم_میفهمی را سهم خود در همدلی و همزبانی با دولت محترم برای رفع این تحریم داخلی میدانیم!

ما میخواهیم با دولت خود، پشت به پشت هم داده و دیوار این تحریم داخلی را فرو بریزیم و دست به دست هم داده و شاهد شکوفا شدن ظرفیت‌های داخلی جوانان مان باشیم!

به امید خدا و با آروزی تدبیر بندگان خدا...

 

 

لازم به ذکر است این موج سایبری از هفته گذشته و به دنبال سخنان دکتر روحانی رئیس جمهور که گفته بود "تحریم‌های ظالمانه باید از بین برود تا مشکل آب خوردن مردم حل شود" ایجاد شد و کاربران فضای مجازی با جمله تحریمیم میفهمی تلاش کردند این سخنان رئیس جمهور را همراه با طنز به چالش بکشند.

 

هفته گذشته هشتگ #تحریمیم_میفهمی در تویتر در لیست موضوعات داغ قرار گرفت و کاربران تلگرام نیز استیکرهایی برای استفاده در این نرم افزار تولید کردند که از لینک های زیر قابل دسترسی است:

 

https://telegram.me/addstickers/Tahrimim1

https://telegram.me/addstickers/Tahrimim2

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
کنگره ملی8000شهیداستان همدان