اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

30. خرداد 1394 - 8:49   |   کد مطلب: 11830
روحانی در ﭘﯿﺎم‌ﻫﺎی ﺗﺒﺮﯾﮏ ﺟﺪاﮔﺎﻧﻪ‌ای ﺑﻪ ﺳﺮان ﮐﺸﻮرﻫﺎی اﺳﻼﻣﯽ ﺑﻪ‌ﻣﻨﺎﺳﺒﺖ ﺣﻠﻮل ﻣﺎه مبارک رمضان ابراز امیدواری کرده که با تحکیم وحدت و مودت امنیت و آرامش میان امت اسلامی بیش از گذشته گسترش یابد.
پیام ماه مبارک رمضان رحمت و صلح، برادری، برابری و دوستی است

به گزارش صبح الوند به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهوری اسلامی ایران در ﭘﯿﺎم‌ﻫﺎی ﺗﺒﺮﯾﮏ ﺟﺪاﮔﺎﻧﻪ‌ای ﺑﻪ ﺳﺮان ﮐﺸﻮرﻫﺎی اﺳﻼﻣﯽ ﺑﻪ‌ﻣﻨﺎﺳﺒﺖ ﺣﻠﻮل ﻣﺎه مبارک رمضان، ابراز امیدواری کرده است که با تحکیم وحدت و مودت، امنیت و آرامش میان امت اسلامی بیش از گذشته، گسترش یابد.

روحانی در این پیام‌ها تصریح کرده است: "پیام ماه مبارک رمضان، رحمت و صلح، برادری و دوستی است؛ امیدوارم در این ماه خجسته با اتکا به تعالیم اسلام، بیش از گذشته شاهد تحکیم وحدت و مودّت و گسترش امنیت و آرامش میان امّت اسلامی باشیم".

رئیس‌جمهور با اشاره به "در برهه کنونی که تروریسم و قتل بیگناهان، گسترش خشونت و افراطی‌گری، ایجاد تفرقه میان مسلمانان و ارائه تصویر نادرست و خشونت‌بار از اسلام و مسلمین، چالش‌های جدّی روز جهان اسلام است"، تأکید کرده است: ضرورت دارد بیش از هر زمان دیگر کشورهای اسلامی با همدلی و همکاری مضاعف، وحدت و اخوت دینی خویش را در راستای تحقق آرمان‌های متعالی دین مبین اسلام تقویت نمایند.

وی در پایان از خداوند متعال، سربلندی و نیک‌بختی دولت‌ها و ملّت‌های کشورهای اسلامی را مسئلت کرده است.

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
کنگره ملی8000شهیداستان همدان