اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

3. تير 1394 - 9:55   |   کد مطلب: 11947
انتصاب و حضور فرد مساله‌داری که تا پیش از این به واسطه رابطه تنگاتنگ با گروهک انحرافی و میدان‌داری برای این گروهک توسط رسانه‌های خوش‌نام طرد و بایکوت شده بود در مجموعه و نهاد انقلابی کمیته امداد امام خمینی(ره)، حواشی زیادی را با خود به همراه داشته است.
اصرار تعجب‌ برانگیز بر یک انتصاب حاشیه‌ ساز در کمیته امداد

به گزارش صبح الوند، سوابق مشخص این فرد که بخشی از پرونده وی در حراست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دوران سید محمد حسینی مفتوح است تا جایی سیاه و تاریک بوده که بلافاصله با روی کار آمدن دولت جدید اولین نفری که توسط علی جنتی اخراج شد، وی بود.

 

ح.ع که به دلیل فساد اقتصادی بزرگ مالی در مرکز زیر مجموعه خود و زد و بند با کانون‌های تبلیغاتی "چ" و ... توسط دستگاه‌های نظارتی و امنیتی مورد برخورد قرار گرفت، اکنون یکی از بخش‌های پولی، مالی و پروژه‌محور در کمیته امداد را بر عهده گرفته است.

 

حضور این فرد که توسط دو رسانه بدنام حمایت می‌شود در نهاد مذکور بلافاصله از سوی جناح پاک‌دست و انقلابی رسانه‌های پرمخاطب کشور مورد انتقاد قرار گرفت. این رسانه‌ها با درج گزارش‌های انتقادی خود نسبت به این انتصاب ابراز نگرانی کرده و این اقدام مدیریت جدید کمیته را مایه‌ی دلسردی خواندند.

 

اکنون پس از طی مدت چند روز از این انتقادات، متاسفانه هیچ‌گونه اقدام موثری از سوی مدیریت جدید کمیته دیده نشده و این رفتار حکایت‌گر موضوعی است که می‌بایست دستگاه‌های نظارتی و امنیتی با ورود و کمک خود به هیئت امنای محترم و خوش‌نام، کمیته امداد را از معرض یک خطر جدی دور نگاه دارند.

منبع: راه دانا

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
کنگره ملی8000شهیداستان همدان