اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

3. آذر 1394 - 13:55   |   کد مطلب: 14950
اگر قرار بود کمبودها و مشکلات توجیه مناسبی برای سازش و تسلیم با دشمن باشد شهدا این همه شکنجه و جراحت را تحمل نمی کردند و اینقدر مادران و پدران، داغدار فرزندان شهیدشان نمی شدند.
یونیسف یک سازمان صددرصد صهیونیستی است/مأموریت یونیسف به ابتذال کشاندن و نابودی نسل در ایران است/ هیچ انسان با شرافتی حاضر به سازش با آمریکا نیست

به گزارش صبح الوند، 

به نقل از بسیج نیوز، سردار محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین  صبح امروز در کنگره بزرگداشت شهیده طیبه واعظی در اصفهان که هم اکنون در حال برگزاری است به سخنرانی پرداخت.

نقدی در سخنان خود در جع بانوان حاضر در کنگره بزرگداشت شهیده طیبه واعظی گفت: این خواهر شهید پس از سالها گمنامی و غریت آمده است تا در میان غبار فتنه ها و ورای تزویر ها و نیرنگ ها ما را از گمراهی و انحراف نجات بخشد.

نقدی با تبیین ویژگیهای شخصیتی این شهیده جوان اظهار داشت: ویژگی های شخصیت بزرگ شهیده واعظی گنجینه ای از ذخایر است که سال های سال بایستی از زلال معرفت اش نوشید و جان گرفت.

وی با اشاره به هجمه برخی دگراندیشان در خصوص نگاه اسلام به زن و ایجاد محدودیتهایی برای حضور اجتماعی زنان مومنه گفت: زنی که برای حرکت تکاملی انسانی اش و برای قرب الی الله وارد صحنه اجتماع می شود همواره به یاد خداست؛ بنابراین به حجاب و عفاف اش نه تنها خدشه ای وارد نمی شود بلکه حجاب او سرآمد نیز می گردد.

جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج در بخش دیگری از سخنان اش با اشاره به اهمیت نقش زنان در اقتصاد مقاومتی خاطر نشان کرد: زنان ایرانی همواره الگوهای موفق تولید اقتصادی بوده اند اما غرب تلاش می کند خانواده ایرانی مصرف کننده و تنبل بار بیاید تا از این طریق کانون خانواده متلاشی شود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین رونق تولیدات خانگی را از ضرورتهای کشور عنوان و تصریح کرد: باید مانند گذشته هر خانه را به یک کارگاه تولیدی تبدیل کنیم و با این اقدام ضمن بازگرداندن آرامش به کانون خانواده مانع خروج ارز از کشور شویم و جلو واردات بی رویه را بگیریم.

نقدی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به بحث سازش با آمریکا که دوباره از سوی برخی جریانات خاص در کشور مطرح شده است، تاکید کرد: کسانی که دم از سازش می زنند عمدتا از طبقات محروم جامعه نیستند، آنها افرادی اشرافی هستند که زندگیهای مرفهی برای خود رقم زده اند.

وی در این خصوص افزود: اگر قرار بود کمبودها و مشکلات توجیه مناسبی برای سازش و تسلیم با دشمن باشد شهدا این همه شکنجه و جراحت را تحمل نمی کردند و اینقدر مادران و پدران، داغدار فرزندان شهیدشان نمی شدند.

رییس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به کندشدن حربه های استکبار برای مقابله با جمهوری اسلامی در تمامی عرصه های فرهنگی، سیاسی، نظامی و اقتصادی تصریح کرد: علی رغم این آنها دست از دشمنی برنداشته و شیطان بزرگ هم اکنون نیز با ده ها اقدام تروریستی و جنایات گوناگون در حال جنگ تمام عیار با ایران اسلامی و جبهه مقاومت می باشد.

وی خطاب به افراد معلوم الحال طرفدار سازش با آمریکا بیان کرد: هیچ انسان با شرافت و انسان با کرامتی حاضر به صلح و سازش با آمریکا نیست.

سردار نقدی فمنیسم را یکی از دروازه های نفوذ استکبار دانسته و گفت: موسسات فمینیستی کارگزار نفوذ، استان اصفهان را نقطه اصلی تحرکات خود قرار داده و گاهی به پشتوانه برخی نهادهای بین المللی قصد اجرایی نمودن توطئه های خود را دارند که من یقین دارم هیچ گاه بانوان اصفهانی نمی گذارند این اتفاق صورت بگیرد.

وی تصریح کرد: من یک بسیجی هستم و به صراحت می گویم یونیسف یک سازمان صد درصد صهیونیستی بوده که ماموریت تخریب، به ابتذال کشاندن و نابودی نسل ها را در جهان بر عهده دارد.

رییس سازمان بسیج مستضعفین در پایان سخنان خود در اجتماع بانوان اصفهانی تاکید کرد: با شهدای عزیز عهد و پیمان می بندیم که تا آخرین نفس و تا آخرین قطره خون دست از مبارزه با استکبار بر نمی داریم.

گفتنی است: شهیده طیبه واعظی بانوی بیست ساله اصفهانی پس از سال ها مبارزه چریکی با رژیم منحوس پهلوی در جریان درگیری مسلحانه با ساواک دستگیر و پس از تحمل یک ماه شکنجه سخت، خود، همسر، برادر، خواهر و دختر خاله اش همگی به فیض شهادت نائل آمدند.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
کنگره ملی8000شهیداستان همدان