اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

23. ارديبهشت 1396 - 23:09   |   کد مطلب: 25056
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات گفت: دولت یازدهم،‌ دولت تکذیب است نه دولت تدبیر. امروز دولتمردان و رئیس دولت، همه مشکلات کشور را تکذیب می‌کنند و از طرفی می‌گویند رشد اقتصادی ما 8 درصد است.

به گزارش صبح الوند به نقل از فارس، سید مصطفی میرسلیم کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، امروز (شنبه) در جمع مردم اهواز در مسجد ارشاد این شهر، اظهار داشت: دولت یازدهم از یک بینش خاصی نسبت به انقلاب و رهبری و آینده جمهوری اسلامی برخوردار است. رئیس جمهور ما 6 ماه پیش بطور غیر علنی در نیویورک یک سندی امضا می‌کند که امروز جزئیاتش فاش شده است.

وی افزود: برای اداره کشور یک بینش وجود داشته و آن اینکه ما خودمان به تنهایی قدرت اداره کردن را نداریم و حتما باید از عناصر بیگانه‌ای که دارای قدرت هستند و کدخدایی جهان را دارند کمک بگیریم و از اشراف آنها استفاده کنیم.

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری معتقد است که امروز در بینش دولت یازدهم چاره همه مشکلات ولو آب خوردن مردم، در رفع تحریم هاست و رفع همه معضلات در گرو مذاکره مستقیم با آمریکاست و دولت یازدهم هیچ احترام و شرفی برای ملت ایران در مقابل بیگانگان باقی نگذاشت. برخی وزرای دولت اعتقاداتی در این زمینه دارند که من شرمم می‌آید برای شما بیان کنم. آنها حتی در مقابل بدعهدی دیگران در برجام هم سکوت کردند و دم برنیاوردند.

میرسلیم افزود: ما امروز در پسابرجام همچنان مشکلاتمان باقی است. هرکسی می‌گوید تمام مسائل حل شده است، خلاف می گوید چون تنها راهی که بعد از برجام باز شده، این است که ما بتوانیم نفت بفروشیم؛ اما امروز نفت می‌فروشیم ولی پول آن بر نمی‌گردد زیرا کشورها هنوز از آمریکایی‌ها می‌ترسند و در قبال پول نفت، کالاهایشان را به ما قالب می‌کنند.

وی ادامه داد: هرجایی در دنیا فرزندان ایرانی رفتند،‌ درخشیدند. متاسفانه سال گذشته 150 هزار نفر از جوانان مستعد ما از کشور مهاجرت کردند. تحریم برای اروپایی ها برطرف شد و راحت توانستند #بازار ایران را برانداز کنند تا بتوانند کالاهای خود را قالب کنند. آنها ایران را بعنوان بازار مصرف نگاه می کنند

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به ارتباط آب خوردن ما با تحریم‌ها توسط رئیس دولت یازدهم، اظهار داشت: این بینشی است که می گوید ما بدون بیگانگان هیچ کاری نمی توانیم انجام دهیم.

میرسلیم باشاراه به سند 2030، گفت: سند 2030 یونسکو که رئیس‌جمهور پنهانی در نیویورک و بدون اجازه مجلس و شورایعالی انقلاب فرهنگی امضا می‌کند،‌مسائل غیرفرهنگی را هم در بر میگیرد. طبق این سند نباید حرفی از حق طلبی،‌ جهاد در راه خدا و ایثار و شهادت بزنیم.

وی افزود: دشمنان می‌خواهند ملت ایران در نهایت بگوید ما از انقلابی که کردیم پشیمانیم و کاری هم به ظلمی که به فلسطینیان و مردم منطقه می‌شود نداریم. آنها پشتیبان دولتی خواهند بود که راه را برای آنها باز کند.

به گفته کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری یک دولتی باید سرکار بیاید که انقلابی بوده و به ارزش‌های انقلاب اعتقاد داشته باشد. اگر دولت با منویات رهبری زاویه داشته باشد،‌ هیچکدام از مشکلات کشور حل نمی‌شود.

میرسلیم به تعریف غرب‌زدگی پرداخت و تصریح کرد: غرب‌زدگی یعنی اینکه رئیس دولت آن می‌رود با یک کشور کوچک اروپایی مذاکره می‌کند و عاشق مذاکره با آمریکاست ولی با کشورهای همسایه برای حل مسئله ریزگردها پشت میز مذاکره نمی‌نشیند. غرب‌زدگی یعنی اینکه اصلا به آرمان‌های انقلاب اعتقاد نداشته باشند و فقط چشمشان به بیگانه و آمریکا باشد.

وی اضافه کرد: آقایان رفتند همدان و گفتند عزیزان ما در حصر هستند؛ اگر فتنه‌گران عزیزان شما هستند پس باید دولت را رها کنید. آیا کسانی که این کشور را به آشوب کشاندند عزیزان شما هستند؟ به امید 4 تا رای همه مشکلات مردم و جوانان را رها کردید و فتنه گران را عزیزان خود کرده‌اید؟

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با تاکید بر اینکه باید دولتی سرکار بیاید تا پرچمداری رهبر انقلاب را قبول داشته باشد، خاطرنشان کرد: اگر وزیر من بخواهد مثل برخی وزرای دولت یازدهم به سفارت سوئد برود و برای کار و کاسبی خودش با آنها مذاکره کند قلم پایش را خرد می‌کنم و کاری هم با قوه قضائیه ندارم؛ بلافاصله از کار بیکارش می‌کنم.

میرسلیم می‌گوید: این دولت (دولت حسن روحانی) باید برنامه پنجم توسعه را اجرا می‌کرد اما نه‌تنها این برنامه را محترم نشمارد بلکه برنامه ششم توسعه را هم ننوشت و مجلس برای اولین بار برنامه 5 ساله ششم را در قالب طرح نوشت و امروز هم هنوز رئیس‌جمهور آن را امضا نکرده است و دلیل این مسئله آن است که دولت یازدهم فقط می‌خواهد آمریکا خوشحال شود و لبخند آمریکا را ببیند.

وی معتقد است که امروز مردم از دوران جنگ هم بیشتر درد می‌کشند بعد رئیس دولت یازدهم وعده 4 سال آینده را می‌دهد.

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: دولت یازدهم،‌ دولت تکذیب است نه دولت تدبیر. امروز دولتمردان و رئیس دولت، همه مشکلات کشور را تکذیب می‌کنند و از طرفی می‌گویند رشد اقتصادی ما 8 درصد است. دولت باید فقط به خدا توکل داشته باشد نه توکل به آمریکا!

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
کنگره ملی8000شهیداستان همدان