اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

13. آذر 1396 - 22:21   |   کد مطلب: 27627
سرپرست شرکت توزیع برق استان همدان گفت: ۷ اکیپ عملیاتی شرکت برق همدان در مناطق زلزله‌زده مستقر است.
برق همدان

به گزارش صبح الوند،  محمدمهدی شهیدی به همراه جمعی از معاونین و مدیران شرکت برق همدان از مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه بازدید و خدمات‌دهی اکیپ‌های عملیاتی برق همدان در این مناطق را بررسی کردند.

محمدمهدی شهیدی در این خصوص در گفتگو با خبرنگاران گفت: به محض وقوع زلزله و اعلام نیاز شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه ۷ اکیپ عملیاتی به همراه تجهیزاتی مانند بالابر و جرثقیل با هماهنگی مدیریت بحران استان همدان به مناطق زلزله‌زده اعزام شدند.

شهیدی افزود: همچنین از طریق بسیج با هماهنگی ستاد عتبات عالیات، اداره کل بسیج توانیر و سپاه ناحیه همدان یک کاروان کمک‌های همکاران نیز به این مناطق ارسال شد و در آنجا اقدام به برپایی موکب و ارائه خدمات کردند.

وی عنوان کرد: نیروهای اعزامی در مدت حضور خود در مناطق زلزله‌زده اقدام به نصب تیر، رفع خرابی شبکه در بخش فشار ضعیف و ۲۰ کیلوولت، نصب ترانس، ایجاد روشنایی معابر و کابل‌کشی خودنگهدار در این مناطق کردند.

سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان همدان گفت: با توجه به اعلام نیاز شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه و هماهنگی با دفتر نظارت بر توزیع شرکت توانیر اخیراً نیز ۲ اکیپ به همراه ۷ نفر نیرو، تجهیزات و بالابر به مناطق زلزله‌زده اعزام شدند تا با کمک دیگر اکیپ‌ها و توزیع نیروی برق کرمانشاه نسبت به تأمین برق کانکس‌ها و چادرهای دایر شده اقدام کنند.

وی ابراز داشت: این روند تا پایان کار برقدار کردن کانکس‌ها و چادرها در مناطق زلزله‌زده ادامه خواهد داشت.

شهیدی ادامه داد: همچنین علاوه بر این اکیپ عملیاتی با هماهنگی مدیریت بحران استان و سپاه ناحیه همدان یک دستگاه جرثقیل ۱۰ تن نیز به این مناطق اعزام شده است.

انتهای پیام

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
کنگره ملی8000شهیداستان همدان