اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

11. بهمن 1399 - 10:20   |   کد مطلب: 34654
علی بقایی از برگزاری برنامه های متنوع به مناسبت ایام الله فجر در شهرستان همدان خبر داد و گفت: : انقلاب اسلامی به عنوان یگانه انقلاب شکوهمندی که استوار بر شریعت ،اخلاق و عقلانیت است تبیین خواهد شد.

به گزارش صبح الوند، علی بقایی، فرمانده سپاه ناحیه همدان در گفت و گو با خبرنگار صبح الوند ، گفت: جهت گیری برنامه های امسال در این مناسبت تکیه بر امیدآفرینی است و همچنین حرکت به سوی گفتمان سازی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی که در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از سوی مقام معظم رهبری صادر گردیده است.

وی افزود: میلاد حضرت زهرا در این دهه تقارن مبارکی رقم زده است و با همپوشانی این دو مناسبت برنامه‌های با توجه به اهداف تعیین شده توسط رده های سپاه ناحیه اجرا خواهد شد.

بقایی برپایی ایستگاه‌های فرهنگی و سلامت، سرکشی از خانواده های شهدا و جانبازان، تقدیر از مدافعان سلامت، نشست های بصیرتی، گروه های سرود پاتوقی در محله ها، نورافشانی در شب ۲۲ بهمن، بانگ الله اکبر در شب ۲۱ بهمن، کاروان های موتوری و خودرویی، برپایی نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی، شرکت در راهپیمایی خودرو روز ۲۲ بهمن، تولید محتوا اعم از مستند ،فیلم کوتاه ،موشن گرافی در فضای مجازی را برنامه های متنوع سپاه ناحیه همدان در ایام الله فجر دانست و گفت: مردمی شدن مراسمات و برنامه‌های گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در دستور کار قرار دارد.

فرمانده سپاه ناحیه همدان تاکید کرد: انقلاب اسلامی به عنوان یگانه انقلاب شکوهمندی که استوار بر شریعت ،اخلاق و عقلانیت است تبیین خواهد شد.

انتهای پیام/آ

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
کنگره ملی8000شهیداستان همدان