اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

24. دى 1396 - 22:55   |   کد مطلب: 28203
فرماندار اسدآباد با بیان اینکه در دهه مبارک فجر باید خدمات و اقدامات ملموس و واقعی انجام شده نظام و دولت با هنر نمایی برای مردم تببین شود، گفت:طرح‌های اقتصاد مقاومتی اسدآباد در دهه فجر افتتاح می‌شود

به گزارش صبح الوند به نقل از تسنیم، حسین افشاری عصر امروز در ستاد هماهنگی مراسم دهه مبارک فجر اظهار داشت:اگر خدمات انجام شده واقعی و برجسته و سترگ نظام و دولت برای مردم تبیین نشود بدون شک دشمنان با هنرنمایی از فرصت‌ها استفاده و با انحراف اذهان ،ذهن جوانان و نوجوانان و مردم جامعه را مسموم خواهند کرد.

وی با تاکید بر اینکه تبیین عملکرد و گزارش‌ها باید با امید آفرینی و نشاط بخشی همراه باشد ،افزود :مسئولان شهرستان در حیطه کاری خود موظفند کارهای برجسته و امید آفرین خود را برای مردم تبیین کنند.

افشاری در ادامه با اشاره به تشکیل 20 کمیته تخصصی در شهرستان در رابطه با چارت ستاد دهه مبارک فجر ،خاطر نشان کرد: کمیته پروژه‌های عمرانی، زنان و خانواده ، قرآن ، همیاری و تشکل مردمی ، اصناف و بازاریان ،ورزش و جوانان ،بسبج و نیروهای مسلح ، فرهنگیان دانش آموزی ، دانشجویی، ارتباطات و اطلاع رسانی ، روحانیون ، نهادها و سازمان‌ها ، روستایی و عشایر، مساجد و اوقاف، فرهنگی و هنری از اهم کمیته‌های تخصصی تشکیل شده در راستای ستاد دهه مبارک فجر امسال این شهرستان خواهد بود.

افشاری در ادامه با تاکید بر اجرای برنامه‌های نو و خلاقانه در دهه مبارک فجر اظهار داشت : دهه مبارک فجر یک ایام ملی و مذهبی و خاص بوده که باید در برنامه‌های این ایام از ابتکار و خلاقیت و نوآوری جهت برگزاری برنامه‌های مردمی بکوشیم.

فرماندار اسداباد گفت: افتتاح طرح‌های اقتصاد مقاومتی و عمرانی، نشست‌های بصیرتی، شب‌های خاطره ، تجلیل از فعالان و نخبگان فرهنگی، مسابقات ورزشی، نمایشگاه عکس، غباروبی مزار شهدا، برپایی ایستگاه‌های صلواتی، توزیع 300 بسته حمایتی جهت اقشار محروم ،تقبل 50 درصد هزینه‌های درمان بیماران خاص کم در آمد توسط اوقاف و امور خیریه، نمایشگاه هنرهای تجسمی، اکران فیلم و غیره از جمله برنامه‌های پیش بینی شده فرهنگی و هنری و ورزشی جهت برگزاری در این شهرستان طی دهه مبارک فجر خواهد بود.

افشاری افزود: برنامه‌های دیگری را نیز در دهه مبارک فجر در راستای رایگان کردن برخی خدمات توسط برخی از دستگاه‌ها در نظر خواهیم داشت.

وی در ادامه با تاکید بر توجه و تحقق توقعات به حق مردمی، یاد آور شد: با اطلاع رسانی و نیز با ارتباط چهره به چهره با مردم می‌توان توقعات غیر قابل توجیه را نیز تعدیل کرد.

افشاری با بیان اینکه مدیران همواره ارتباط چهره به چهره با مردم و ارباب رجوع را سرلوحه کارهای خود داشته باشند، تصریح کرد: طولانی نکردن چرخه کار اداری مردم موجب نشاط و امید در آنان شده و این نشاط و امیدبه جامعه تسری خواهد یافت.

فرماندار اسدآباد افزود: طی 9 ماه سال جاری در این شهرستان بیش از 1079 شغل جدید ایجاد شده که تبیین این خدمات بی نظیر برای مردم موجب نشاط و امید بوده و این نقاط و خدمات مثبت و واقعی را باید برای مردم بیان کرد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
کنگره ملی8000شهیداستان همدان