اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

2. مرداد 1394 - 14:56   |   کد مطلب: 12739
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان:
عملیات غرور آفرین مرصاد اقتدار نظام و سقوط صدام و منافقان را رقم زد
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان گفت: با اقدام به موقع نیروهای بسیج، سپاه و ارتش بخصوص رزمندگان همدانی در مواجهه با دشمنان قسم خورده انقلاب، منافقان و صدامیان کافر حتی به یک درصد از اهداف از قبل پیش بینی شده خود هم دست نیافتند.
عملیات غرور آفرین مرصاد اقتدار نظام و سقوط صدام و منافقان را رقم زد

به گزارش صبح الوند، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان در خطبه های این هفته نماز عبادی سیاسی جمعه همدان، با دعوت همه نمازگزاران و مومنین به رعایت  تقوای الهی و دوری از گناه و غیبت، اظهار داشت:  تقوای الهی دل بالاترین نوع تقوا در انسان است، اگر دلها متوجه خداوند متعال شوند سایر اعضای وجود انسان نیز متوجه خالق یکتا خواهند شد.

 آیت الله غیاث الدین طه محمدی گفت: اگر دل ما از خدا غافل شود سایر جوارح نیز از خدا غافل خواهند شد و ما گرفتار هوی و هوس و شیطان خواهیم گشت.

وی ضمن تسلیت ارتحال آیت الله عراقچی همدانی از اساتید اخلاق حوزه علمیه قم اظهار کرد: آن عالم بزرگوار و نورانی که عمر پربرکت خویش را در راه تعلیم و تعلم علوم قرآنی و فقهی و تربیت شاگردانی بزرگ مصروف داشت از لحاظ تعهد و اخلاص و محاسن اخلاقی در سطح بسیار ممتازی قرار داشت.

امام جمعه همدان افزود: این عالم ربانی از آغاز نهضت انقلاب اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی (رحمت الله علیه) حضوری فعال و مثمر ثمر در صحنه انقلاب داشت و در تمام صحنه ها با قلم و بیان خود در دفاع از انقلاب اسلامی گام بر می‌داشت.

وی گفت: ایشان حتی در بستر بیماری هم که قرار داشت خدمت صادقانه خود به نظام اسلامی را هرگز ترک نکرد.

محمدی اظهار کرد: این مصیبت را به حوزه های علمیه قم و همدان و به ویژه به خاندان محترم آن عالم ربانی و بزرگ تسلیت می‌گویم و از خداوند منان برای آن عالم ربانی علو مقام و برای خاندان محترمشان صبر و اجر مسئلت می کنم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فرارسیدن سالروز عملیات غرور آفرین مرصاد، افزود: عملیات غرور آفرین مرصاد نقطه طلایی پیروزی لشکر اسلام بر منافقین و کفار است که با وحدت و همدلی رزمندگان از جای‌ جای ایران اسلامی، تحت امر حضرت امام خمینی (رحمت الله علیه) صورت گرفت که در این بین، نقش‌آفرینی مثال زدنی رزمندگان استان همدان در این عملیات هیچگاه از ذهن ها پاک نخواهد شد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان گفت: ما همیشه بیاد داریم که این عملیات فقط چند روز بعد از اعلام پذیرش قطعنامه 598 و آتش‌ بس بین ایران و عراق انجام شد.

وی اظهار کرد: این موضوع مهم نشان از آن دارد که دشمنان انقلاب اسلامی ایران هیچ گاه به وعده‌ های خود پایبند نبوده و نیستند و ما باید همواره هوشیار و مراقب توطئه‌ های آنها باشیم.

محمدی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر این عملیات، بخصوص شهدای گرانقدر کبودرآهنگ، همدان، تویسرکان و... افزود:  تبعیت از ولی فقیه و اعتقاد به حقانیت دین مبین اسلام سبب موفقیت‌ رزمندگان ایران اسلامی در این عملیات شد و ما نیز باید ادامه دهنده راه شهدا باشیم.

وی گفت: با اقدام به موقع نیروهای بسیج، سپاه و ارتش بخصوص رزمندگان همدانی در مواجهه با دشمن، منافقان و صدامیان کافر حتی به یک درصد از اهداف از قبل پیش بینی شده خود هم دست نیافتند.

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
کنگره ملی8000شهیداستان همدان