اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

9. اسفند 1394 - 8:00   |   کد مطلب: 16809
منتخب مردم همدان و فامنین در دهمین دوره انتخابات مجلس:
انتخابات بزرگترین آزمایش الهی است
منتخب مردم همدان و فامنین در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، برگزاری انتخابات را از چهار سال نمایندگی مهمتر دانست و گفت: هرکس هر اقدامی انجام می‌دهد برای این است که یک قدم انسان‌تر باشد و انتخابات بزرگترین آزمایش الهی است.
انتخابات بزرگترین آزمایش الهی است

به گزارش صبح الوند به نقل از خبرگزاری فارس، حمیدرضا حاجی‌بابایی در جمع مردم همدان در حسینیه بختیاری‌ها با بیان اینکه بار دیگر حماسه بزرگی در کشور شکل گرفت و استان همدان نیز جزو این حماسه بزرگ بود؛ اظهار کرد: امروز خیلی راحت‌تر می‌توانم با مردم صحبت کنم چراکه دیگر شائبه رأی ندارم.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در طول یک یا دو سال گذشته مباحثی مطرح می‌شد که مجلس پیش روی ما است، افزود: هرگز به نمایندگی فکر نکرده و جوابی نداده بودم و دنبال نماینده شدن نبودم.

منتخب مردم همدان و فامنین در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در گذشته نیز گفتم که به دلیل احساس نیاز برای کمک به نظام، تغییر و تحول در کشور و تغییر فضای کشور به انتخابات ورود پیدا کردم و منت مردم همدان را کشیدیم و در جمع آنها حضور پیدا کرده و کاندیدا شدم.

وی ادامه داد: بسیاری از افراد می‌دانند که طبق نظرسنجی‌ها، در تهران جزو کسانی بودم که رأی بسیار بالایی داشتم اما یک لحظه هم تعلل نکردم که باید در همدان کاندیدا شوم.

حاجی‌بابایی با بیان اینکه جزو کسانی بودم که لیست تهران را بستیم اما لحظه‌ای برای کاندیدا شدن از همدان درنگ نکردم، افزود: در ایام تبلیغات انتخابات در نقاط مختلف همدان حاضر شدم.

وی ادامه داد: وقتی در جمع مردم زندگی می‌کنیم نیاز به توضیح زیاد نیست چراکه مردم به اندازه‎ای بصیرت دارند که همه چیز را تشخیص دهند، مردم زحمت کشیدند و رأی تاریخی را به ولایت، ارزش‌ها، شهدا، به حرف‌هایی که مطرح شد و شکل‌گیری فصل جدیدی در استان عنایت کردند.

منتخب مردم همدان و فامنین در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در ایام انتخابات معمولا بحث، گفت‌وگو و رقابت انجام می‌شود اما امروز رقابت تمام شد و از امروز باید بتوان نظام جمهوری اسلامی را کمک و تقویت کرد و باید دید در استان چه اقداماتی می‌توان انجام داد.

وی با اشاره به اینکه در انتخابات معمولا سعی بر این است که با تمام وجود اخلاق رعایت شود، بیان کرد: کار نمایندگی از 7 خردادماه سال آینده به طور رسمی آغاز می‎شود و امیدواریم به سمتی برویم که خداوند راضی باشد.

حاجی‌بابایی با بیان اینکه همه کسانی که در ستاد بنده کار می‌کردند اطلاع دارند حداقل هزینه‌ها را داشتیم، بیان کرد: برای تبلیغات فقط هزینه پوستر دادیم و تعدادی را نیز مردم هزینه کردند و برای برخی ناظران که در پای صندوق‌ها حاضر بودند شام و ناهار فرستادیم، این کل هزینه‌ها برای انتخابات بود و هزینه دیگری نداشتیم.

وی ادامه داد: سعی برای این بود فرهنگی بنا شود که این فرهنگ بتواند در کشور و نظام تاثیرگذار باشد که در این راستا همه کمک و مساعدت کردند.

منتخب مردم همدان و فامنین در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در ادامه از ملت همدان، فامنین و تک تک کسانی که رای دادند و تمام کسانی که به او رأی ندادند، تشکر و قدردانی کرد و افزود: به خاطر حضور در پای صندوق آرا، مساعدت و کمک به نظام از همه افراد محترمی که کاندیدا شدند و به حضور گسترده مردم کمک کردند نیز تشکر می‌کنم.

وی برگزاری این انتخابات را از چهار سال نمایندگی مهمتر دانست و بیان کرد: هر کس هر اقدامی انجام می‌دهد برای این است که یک قدم انسان‌تر باشد و انتخابات بزرگترین آزمایش الهی است.

حاجی‌بابایی با اشاره به اینکه در این انتخابات رنگ و بوی حضور، رنگ و بوی عاشورایی داشت، تاکید کرد: از این به بعد باید تمام توان را به کار برد و به سمتی حرکت کرد که صاحب این ایام حضرت زهرا (س) از ما راضی باشد.

وی با بیان اینکه کار و شیوه ما کاملاً مشخص است، ادامه داد: این انتخابات نشان داد که اخلاق برنده‌ترین تیغ است و مردم ولایتمدار اخلاق‌مدار هستند.

منتخب مردم همدان و فامنین در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هرچه بیشتر با اهل بیت(ع) آشنا باشیم مردم بیشتر استقبال می‌کنند، افزود: از همه کسانی که در امر انتخابات زحمت کشیدند از جمله هیئت اجرایی، افراد پای صندوق‌های رأی و... قدردانی می‌کنم.

وی با تاکید بر اینکه در طول دوران زندگی خود تا امروز برای کسی بدخواهی نکرده‌ام و تا امروز یک قدم برنداشته‌ام که حیثیت کسی را بالا یا پایین کنم، ادامه داد: سعی نکرده‌ام کسی را ساقط کنم و همیشه اعتقاد داشتم با رقیب باید رقابت کرد و در رقابت باید انسان موفق باشد.

حاجی‌بابایی با بیان اینکه همیشه سعی کرده‌ام همه تلخی‌ها و سختی‌ها را به شیرینی تبدیل کنم، بیان کرد: اکنون می‌خواهم از همه کسانی که در این جمع حاضر هستند درخواست کنم از امروز یک سر سوزن در خود احساس غرور پیروزی و شکست دیگران نکنید.

وی خطاب به طرفداران خود بیان کرد: اگر افرادی در اطراف و کنار شما حرکتی انجام دادند سعی کنید این حرکت را به دوستی و محبت تبدیل کرده و آن فرد را بیشتر از گذشته به ولایت و انقلاب جذب کنید.

منتخب مردم همدان و فامنین در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ادامه داد: خواهش دیگر این است که سعی کنید با این حرکت عظیم که انتخابات ایجاد کرد به سمتی حرکت کنید که مجلس قدرتمندی تشکیل شود و این مجلس بتواند همراه با دولت مشکلات اقتصادی، اشتغال، بیکاری و مشاغل گوناگون را حل کند.

وی افزود: از همه رسانه‌ها و کسانی که در این انتخابات بسیار زحمت کشیدند می‌خواهم کمک کنند که فضای مقتدرانه‌ای که مردم استان ایجاد کردند در مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی تقویت شود.

حاجی‌بابایی با بیان اینکه فضای حزبی و گروهی تمام شده است و اکنون فضای کنار هم کار کردن با رعایت حفظ اصول و فضای خدمت و در خدمت مردم بودن است، تاکید کرد: از همه کسانی که صاحبنظر، صاحب جایگاه و تاثیرگذار در استان هستند می‌خواهیم روحیه همکاری و تعاون داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه معتقد به فضای کاری و کارآفرینی هستم، ادامه داد: از 7 خرداد ماه که فعالیت نمایندگی را آغاز کنم، کارآمدی، شفافیت، آمار و ارقام جدید و رفتن به جلو را رویکرد خود خواهیم کرد.

منتخب مردم همدان و فامنین در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه سعی کردم فضای انتخاباتی فضای سیاه‌نمایی نباشد بلکه اول فضای تقویت نظام و رهبری باشد، بیان کرد: از همین حالا ماه و سال مهم و تعیین‌کننده‌ای را خواهیم داشت، سالی که بسیاری از سیاست‌های نظام، منطقه‌‎ای و تغییر و تحول‌های جهانی شکل می‌گیرد.

وی با تاکید بر اینکه در دنیا دو قطب وجود دارد که یکی آمریکا و دیگری ایران است، افزود: ما ادعا کرده و پای آن ایستادگی کردیم و 219 هزار شهید دادیم تا پرچم حضرت علی(ع) و حضرت زهرا(س) بالا باشد ضمن اینکه باید تمام مشکلات مردم پیگیری شود.

حاجی‌بابایی با اشاره به وجود دو قطب پرچم اهل بیت(ع) و مقابل پرچم اهل بیت(ع) در دنیا، بیان کرد: مواضع ما باید روشن ،دقیق و شفاف باشد چراکه نمی‌توان در مورد اهل بیت(ع)، نظام، امام و رهبری صریح سخن نگفت پس باید خیلی شفاف و روشن صحبت کرده و همان موضوعی که مقام معظم رهبری می‌فرماید را دنبال کنیم.

وی اظهار کرد: همه افراد در نقاط مختلف استان باید تلاش کنند تا یکپارچگی کار و برنامه در استان باشد و اقداماتی که در گذشته انجام شده ادامه پیدا کرده و حرکت‌های جدید شکل گیرد تا استان به اوج خود برسد.

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
کنگره ملی8000شهیداستان همدان