نمایش 1 - 10 از 498
دادستان استان همدان گفت: تبلیغات غیرمجاز انتخاباتی چه در فضای مجازی و چه در فضای حقیقی با هر عنوانی همچون حامیان، کمپین هواداران یا هر اسم دیگری که کیفیت تبلیغ برای کاندیدا دارد، جرم است و با متخلفان برخورد می شود.
24. آذر 1398 - 17:23
کاندیدای مردم همدان در دور یازدهم انتخابات مجلس: کاندیدای مردم همدان در دور یازدهم انتخابات مجلس گفت: نماینده ای که در زمان انتخابات پول های زیادی خرج می کند قطعاً خادم ملت نخواهد بود چرا که این پول ها از جایی تأمین شده و باید جبران شود و همین امر موجب به وجود آمدن فساد و پول های کثیف و حاشیه سازی در کار خواهد شد.
11. آذر 1398 - 9:53
صبح امروز صورت گرفت؛ ثبت‌نام داوطلبان نمایندگی مجلس از امروز در همدان آغاز شد.
10. آذر 1398 - 13:08
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان همدان با بیان اینکه اطلاع رسانی شفاف اولویت کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات است، گفت: ظرفیت رسانه‌های مکتوب و خبرگزاری ها استفاده می شود.
21. مرداد 1398 - 20:21
مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری همدان با اشاره به غیر دولتی، غیر انتفاعی و غیر سیاسی بودن سازمان‌های مردم‌نهاد گفت: سازمان‌های مردم نهاد نباید وارد فضا‌های سیاسی شوند.
19. مرداد 1398 - 19:46
آرایش رسانه ها در آستانه انتخابات: جنگ رسانه ای» و «عملیات روانی» علیه ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی توسط صدها رسانه فارسی زبان غربی و عربی از گذشته همچون « BBC » ، «VOA » و به تازگی «ایران اینترنشنال»، همواره در اتفاقات مهم و رخداد های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی واضح و فازح بوده است بطوری که یکی از مهمترین و برجسته ترین بزنگاه هایی که رسانه های غربی برای هدایت افکار عمومی خود را به میدان رقابت ها و کنش های اجتماعی می آورند عرصه انتخابات است.
10. مرداد 1398 - 18:10
نامه تعیین تکلیف محوطه‌سازی کوی فردوس در شورای شهر همدان منجر به ايجاد بحثی شد كه در اثنای آن رئیس کمیسیون خدمات شهری عنوان كرد: «در صورت عدم ارائه خدمات در این مناطق نباید عوارض نقل و انتقال از اهالی آن اخذ شود؛ وقتی خدمتی ارائه نمی‌شود دریافت عوارض یعنی چه؟» بعد هم خطاب به مخالفان گفت: خواهشاً موقع انتخابات برای رأی به این مناطق نروید.
9. مرداد 1398 - 19:00
همدان - امام جمعه همدان با بیان اینکه هرچه مسئولیت بزرگتر باشد نیاز به اخلاق و خودسازی بیشتر خواهد بود، گفت: باید در واگذاری پست ها توانمندی افراد را در نظر گرفت.
9. مرداد 1398 - 18:33
آیت‌الله موحدی کرمانی: دبیرکل جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه رئیسی ۱۶ میلیون رای حلال داشت، گفت: شورای نگهبان باید موارد تخلف انتخابات را بشناسد و به مردم معرفی کند.
4. خرداد 1396 - 13:34
یادداشت/ فرهاد نظریان‌سامانی اصولگرایان قدم بزرگی را برداشته اند و چند قدم کوچک مانده تا پیروزی بزرگ و قبول کنیم هنوز کار اساسی لازم است تا بتوان آن آرای خاکستری و مردد که امید به روحانی و تفکرش را در انتخابات نشان دادند را جذب جبهه اصولگرایی کرد و این مهم حاصل نمی شود مگر در سایه تلاش، کوشش و امیدواری
4. خرداد 1396 - 13:27

صفحه‌ها

اشتراک در انتخابات