نمایش 1 - 10 از 498
دادستان استان همدان گفت: تبلیغات غیرمجاز انتخاباتی چه در فضای مجازی و چه در فضای حقیقی با هر عنوانی همچون حامیان، کمپین هواداران یا هر اسم دیگری که کیفیت تبلیغ برای کاندیدا دارد، جرم است و با متخلفان برخورد می شود.
24. آذر 1398 - 17:23
کاندیدای مردم همدان در دور یازدهم انتخابات مجلس: کاندیدای مردم همدان در دور یازدهم انتخابات مجلس گفت: نماینده ای که در زمان انتخابات پول های زیادی خرج می کند قطعاً خادم ملت نخواهد بود چرا که این پول ها از جایی تأمین شده و باید جبران شود و همین امر موجب به وجود آمدن فساد و پول های کثیف و حاشیه سازی در کار خواهد شد.
11. آذر 1398 - 9:53
صبح امروز صورت گرفت؛ ثبت‌نام داوطلبان نمایندگی مجلس از امروز در همدان آغاز شد.
10. آذر 1398 - 13:08
اطلاع رسانی شفاف اولویت کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات همدان است رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان همدان با بیان اینکه اطلاع رسانی شفاف اولویت کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات است، گفت: ظرفیت رسانه‌های مکتوب و خبرگزاری ها استفاده می شود.
21. مرداد 1398 - 20:21
صبح الوند مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری همدان با اشاره به غیر دولتی، غیر انتفاعی و غیر سیاسی بودن سازمان‌های مردم‌نهاد گفت: سازمان‌های مردم نهاد نباید وارد فضا‌های سیاسی شوند.
19. مرداد 1398 - 19:46
صبح الوند آرایش رسانه ها در آستانه انتخابات: جنگ رسانه ای» و «عملیات روانی» علیه ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی توسط صدها رسانه فارسی زبان غربی و عربی از گذشته همچون « BBC » ، «VOA » و به تازگی «ایران اینترنشنال»، همواره در اتفاقات مهم و رخداد های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی واضح و فازح بوده است بطوری که یکی از مهمترین و برجسته ترین بزنگاه هایی که رسانه های غربی برای هدایت افکار عمومی خود را به میدان رقابت ها و کنش های اجتماعی می آورند عرصه انتخابات است.
10. مرداد 1398 - 18:10
صبح الوند نامه تعیین تکلیف محوطه‌سازی کوی فردوس در شورای شهر همدان منجر به ايجاد بحثی شد كه در اثنای آن رئیس کمیسیون خدمات شهری عنوان كرد: «در صورت عدم ارائه خدمات در این مناطق نباید عوارض نقل و انتقال از اهالی آن اخذ شود؛ وقتی خدمتی ارائه نمی‌شود دریافت عوارض یعنی چه؟» بعد هم خطاب به مخالفان گفت: خواهشاً موقع انتخابات برای رأی به این مناطق نروید.
9. مرداد 1398 - 19:00
صبح الوند همدان - امام جمعه همدان با بیان اینکه هرچه مسئولیت بزرگتر باشد نیاز به اخلاق و خودسازی بیشتر خواهد بود، گفت: باید در واگذاری پست ها توانمندی افراد را در نظر گرفت.
9. مرداد 1398 - 18:33
آیت‌الله موحدی کرمانی آیت‌الله موحدی کرمانی: دبیرکل جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه رئیسی ۱۶ میلیون رای حلال داشت، گفت: شورای نگهبان باید موارد تخلف انتخابات را بشناسد و به مردم معرفی کند.
4. خرداد 1396 - 13:34
فرهاد نظریان‌سامانی یادداشت/ فرهاد نظریان‌سامانی اصولگرایان قدم بزرگی را برداشته اند و چند قدم کوچک مانده تا پیروزی بزرگ و قبول کنیم هنوز کار اساسی لازم است تا بتوان آن آرای خاکستری و مردد که امید به روحانی و تفکرش را در انتخابات نشان دادند را جذب جبهه اصولگرایی کرد و این مهم حاصل نمی شود مگر در سایه تلاش، کوشش و امیدواری
4. خرداد 1396 - 13:27

صفحه‌ها

اشتراک در انتخابات